Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mért van az hogy a barátnőm...

Mért van az hogy a barátnőm nem akar velem lefeküdni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok a barátnömmel 3 hónapja járunk.Én vagyok neki az első pasija.. És az lenne a kérdés hogy hogyan tudnám rávenni a szex-re?? tapizás is volt.. és mondta hogy ő is kiván engem de... ennyi volt
2012. febr. 4. 19:03
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
de én nemcsak baszni akarok vele mert szeretem
2012. febr. 4. 20:01
 12/20 anonim ***** válasza:
85%
Ha ez tényleg így van türelmes leszel!:)
2012. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
de elözö barátnömnél 1 hét után lefeküdtünk meg az annál is elözönél meg annnál is.. :D meg az a gáz hogy én vagyok neki az első
2012. febr. 4. 20:23
 14/20 anonim ***** válasza:
87%
egy 15 éves még kislány,pláne a szexhez,ne akard rávenni,ott a kezed azt használd,és még csodálkozunk hogy ennyi kis ribi van
2012. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
de a tapizás is volt és pl: a mellére csak néha engedi aztán a punijára akarom rakni a kezem meg simogatni akkor elveszi onnan persze ruhán keresztül
2012. febr. 4. 21:52
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos,hogy szereted?

Nem téveszeted ossze a testi vágyaidat a szerelemmel?

2012. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
igen szeretem
2012. febr. 4. 22:26
 18/20 anonim ***** válasza:
55%

Kérdésedre az a legvalószínűbb válasz, hogy azért nem, mert még kisfiúnak tart!

Vagyis nem bízik abban, hogy tapasztaltan, megfontoltan és gyengéden fogsz viselkedni akkor, amikor éppen ez lenne az egyik legfontosabb dolog! Hogy Ő biztonságban érezhesse magát, hogy nem kell tartania a nem kívánt terhességtől, a tapasztalatlanságból adódó bakiktól, az esetleges indiszkréciótól (az eset elmesélése a barátoknak!)Nem érezheti azt a biztonságot, amire vágyik, hogy teljes bizalommal átengedhesse magát a szerelemnek, a szexnek!

2012. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Sztem nem kellene sehogy rávenned ha nem akarja minek akarod erőltetni? Ha szereted tudsz várni amíg ő is 100%-osan akarja majd! Soha nem erőltetnék ilyet bnőmmel!
2013. ápr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
A legtöbben azt mondják 17 alatt egéség telen nade 15 évesen beteg
2015. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!