Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A csajomat egy szerda este...

A csajomat egy szerda este megujjaztam, hazament wc-re és vérzet, de kb most kell hogy megjöjjön neki. de csak csütörtökön vérzet egy kicsit még. de ma már nem. elvettem az ujjammal a szüzességét, vagy csak megjött neki?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 5. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem megsérthettél ott valamit...Te tudod mennyire nyúltál fel...a barátnőd meg elkéne tudja dönteni, milyen mikor "megjött" s milyen ha "csak úgy" vérzik, nem?
2008. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát olyat mondot,hogy más volt,mint mikor megjön neki!!!
2008. ápr. 5. 20:52
 3/8 anonim válasza:
47%

nem kellett volna megujazni,foleg nem szerdàn.balszerncsét hoz.ennyit nem tudsz?komolyan.gumikesztyut huztàl legalàbb?

na mindegy

2008. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Miért hoz balszerencsét, ha elözö nap ujjazza meg?? Szerintem ez hülyeség...már csak azért is, mert mi is elözö nap amikor csináljuk, de tudom hogy köv nap meg fog jönni, tutira megjön...na mind1

Amugy meg, lehet hogy csak elvetted neki, de ezt neki kell éreznie...

2008. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
A szüzességét csak úgy veszti el, ha pénisz hatol a hüvelyébe. Egyébként előfordulhat hogy megsértetted a szűzhártyát vagy csak a hüvely hámját és ezért vérzett.
2008. ápr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

A szüzességet csak pénisztől lehet elveszteni????

nananana

2008. ápr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem terhes! :)))
2010. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez a "terhes" szöveg már tökre nem poén.. Szinte minden kérdéshez benyögi valaki..
2010. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!