Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak e még olyan lányok...

Vannak e még olyan lányok akik tényleg nem fekszenek össze senkivel csak az igazival? Vagy akik ugyanolyan cipőben járnak mint én hogy a véletlen műve miatt még senkijük sem volt? 18/F

Figyelt kérdés
és csókszűz is vagyok!
2012. febr. 6. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
18 évesen azt hiszed, már te vagy az aggastyán szűz. A rondák és a beszariak szüzek még 20-on évesen is, hacsak nem fizet be egy körre.
2012. febr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Igen, én.

Úgy voltam, hogy az első kapcsolatom legyen szerelemből. 20 éves koromban találkoztam a szerelmemmel. Ő neki adtam az első csókom és a szüzességem is.


És megérte rá várni, mert elég tartós és harmonikus a kapcsolatunk.

2012. febr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sok féle képpen értelmezik az emberek az Igazit. Arra gondolsz akit először és nagyon nagyon szeretsz akinél akkora a tűz hogy meghalnál érte (holott lehet hogy csak 1-2 éves kapcsolat lesz mert kialszik) Vagy arra hogy akit már el is jegyeztél, tervezitek a családot és a közös életet?

Ha az első, akkor sok ember van úgy, mint például én bár ezt a szerelmet 16 évesen találtam (2 éves kapcsolat volt és több mint fél év után "kapott meg")

Ha a második, háát elég ritka, de olvastam már rá itt példát.

És igen, olyanok is vannak akik 18 éves korukra nem találtak még senkit. Bár nem tudom mit jelent a véletlen műve, hogy nem volt még lány akit szerettél volna vagy mindenki kikosarazott....(?)

2012. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A saját bénaságom miatt, sokszor akarnak velem ismerkedni lányok de elhajtom őket, mert félek ez az kiderülne róluk :(
2012. febr. 6. 09:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugyan már, szerinted honnan tudná az ember hogy ki az igazi? Jön valaki az életedben, akit szeretsz, aki viszont is szeret, akivel megbecsülitek egynást...természetes hogy lefekszenek. Senki sem tudhatja előre, meddig lesznek eggyütt. Ha pedig szakítanak valami oknál fogva, akkor sem lesz erkölcstelen az illető...

Szóval a kérdésedre csak így tudok válaszolni: Igen, vannak olyan lányok akik csak azzal fekszenek le akit tényleg szeretnek.

2012. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én igen is megéreztem, hogy a párom az igazi. Előtte sajnos volt más is, de nekik soha nem adtam magam oda. Mindketten együtt tervezzük a jövőt, és már több éve boldog kapcsolatban élünk.

Szerintem ne stresszelj azon, hogy még nincs barátnőd, és még nem jött veled szembe az igazi. Nagyon kevés ember mondhatja el, hogy élete első szerelmével éli le az életét. :)

2012. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tegnap 09:46

te mekkora mázlista vagy,engem le se szarnak a csajok

2012. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

mivel 18 vagy nem gondolnám gáznak, ha mondjuk 15-16 évesekkel kezdenél, ő köztük még viszonylag kevés az aki már nem szűz. És a fiúknál szerintem elég sok van aki ugyan abban a cipőben jár mint, te (pl. a bátyámmal is ugyan ez a helyzet) de azért sok sikert :)

15/L

2012. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még olyanok is vannak, aki először házasságot kötnek, és utána fekszenek le egymással.

Csak nem híresztelik úton-útfélen, hogy volt-e, van vagy-e éppen szexuális kapcsolatuk.

2012. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!