Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én egy 18 éves fiú vagyok!...

Én egy 18 éves fiú vagyok! Ciki az ha még szűz vagyok és hogy még nem volt párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 20:35
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
82%
Nem ciki. Én megbecsülöm az ilyen fiúkat :) Hidd el, majd eljön a Te időd!
2009. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
86%
Nem ciki, hogy szűz vagy, én tegnap vesztettem el ,de a párkapcsolat már érdekes dolog, de az sem ciki, csak kellene egy barátnő hogy azért szokjad a lányokat, és itt nem feltétlen arra gondolok hogy ugorj vele az ágyba. 20/F
2009. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
78%

Nem ciki.Volt itt olyan is aki 22 évesen ugyan ezt kérdést tette fel.És az sem ciki!Legyél kicsit bátrabb és ne félj a visszautasítástól.Ha nem kellesz az egyik csajnak majd kellesz egy másiknak!

"A leghosszabb út is az első lépéssel kezdődik!"

Ne félj kezdeményezni a csajok is ugyan annyira izgulnak mint a pasik mikor leszólítják őket!Úgyhogy csak bátran!:)

2009. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
82%
Látod? Mondtam h nem ciki!:)
2009. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem sem ciki,olyan kis aranyos.Akkor gáz ha kocka vagy és egész nap bent ülsz,nem ismerkesz stb:)De amúgy tényleg édes,én bírom a szűz srácokat,olyan kis husik,lehet őket tanítani,uhm és ugye az sem mellékes,hogy imádok uralkodni így...XD:D
2009. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem sem ciki ! Én egy 25 éves srác vagyok,és múlthéten vesztettem el a szüzességem.Nekem is ő volt az első ,sőt az első kapcsolatom.Szerelmes lettem,és a lány is belém,majd megtörtént a dolog.Nagyszerű érzés volt,és azóta is minden jó köztünk,nem veszekedünk.És figyelj,Ne bánkódj azért,hogy még nem történt meg,velem is 25 éves fejjel történt meg.Ezzel nincs is semmi baj.Légy bátrabb és kezdeményezőbb!Rád is bármikor rád találhat!Ne félj,nem vagy egyedül!!Csak ezt tudom mondani!

F/25

2009. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
74%
Nem ciki... én 19 vagyok és még csak két hónapja van barátnőm. Jah, és ő nekem az első, ráadásul még szűz vagyok, de szerinte sem ciki, örül, hogy majd ő vezethet be a szex "rejtelmeibe".:D;)
2009. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
52%

NEM CIKI!!!éN MOST ESTEM TÚL RAJTA.. :D:DDDD

Fenomén élmény!!!:D


Laci(21)

2009. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
35%

Én inkább azt kérdezném...Az Ciki ha 19 éves vagyok és 12lányon túl vagyok de érzelem nem volt..?:S

Köszi:)

u.i.: Ne szóljatok le please!!!:))

J/19

2009. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
55%

Szűz vagy = nem volt még párkapcsolatod


Egyébként nem ciki, azt viszont javaslom, hogy ne gondolkodj ilyen kategóriákban, mint "ciki". Ne mások véleménye érdekeljen.

2009. jún. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!