Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ennyi idősen...

Szerintetek ennyi idősen érdemes futó kaland során elveszteni vagy várjak az igazira?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, voltak fiúk az életemben de én mindig aszerint a romantikus elképzelés szerint éltem,hogy azzal fogok lefeküdni,akibe visszafordíthatatlanul szerelmes is vagyok. Ilyennel eddig még nem találkoztam. Legutóbb megismerkedtem egy sráccal,akivel már majdnem eljutottunk odáig ,hogy megtörténjen de én akkor észbe kaptam és leléptem. Tulajdonképpen otthagytam felizgulva. Később elgondolkodtam rajta,hogy lehet le kellett volna vele feküdnöm ... és őszintén szólva már eléggé kívánom a dolgot de valahogy visszatart a gondolat,hogy az igazinak kéne tartogatnom magam. Szóval ti mit gondoltok? Mit tegyek?
2012. febr. 11. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem egyáltalán nem baj, hogy 21 évesen szűz vagy, nem kell akárkinek odadobnod magad. Úgy gondolom hogy várnod kéne arra, aki megérdemli, akiben megbízol, stb. Ne ugorj bele egy éjszakás kalandba emiatt...

21F

2012. febr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érezni fogod, ha itt az ideje. Akár a szerelmeddel, akár futó kaland, a lényeg, hogy 100%-ig biztos legyél benne hogy akarod, és nem fogod megbánni. Tégy úgy, ahogy jól esik, már elég nagy vagy hozzá.
2012. febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Hááát én akkor sem adnám csak úgy oda bárkinek, még ha nagyon is kívánom.
2012. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Aztán meg lehet az a srác elmeséli, hogy XY-al milyen könnyű dolga volt, simán belement kis idő után... gondolom az ilyesmi nem hiányzik :-)
2012. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem tenném
2012. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy Igazi, Tökéletes Hősszerelmes, aki csak belibben az ajtón fehérlóval rózsával a szájában, nincsen.


Erőbefektetéssel felépített kapcsolat, amiben biztonságban érzed magad, na az van.


Az már a te döntésed, hogy kivel fekszel le. Nem feltétlen KELL fülig szerelmesnek lenni, de fontos, hogy megbízz benne és vonzódj hozzá szexuálisan. Lehet ez akár egy "több mint barát" is. Már amennyiben a másik félről is megvan a kellő intelligencia.


Egy random buliról részegen hazacibált pasival nem ajánlanám...

2012. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom ki az a tapló aki lepontoz, mert azt tanácsolom, hogy nem kell összevissza kefélni, de a qrva annyát!!!
2012. febr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!