Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el hogy anyának...

Hogy mondjam el hogy anyának hogy nem vagyok szűz? 14 vagyok lány

Figyelt kérdés
állandóan azzal piszkált (mióta 14 lettem, kb 7 hónapja)h szűz vagyok, most elvesztettem egy éjszakás kalandból de nem tudom hogy mondjam el
2012. febr. 14. 20:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen a viszonyod, az anyukáddal.

Ha jó, akkor mondd meg így ahogy leírtad. Nem fog neki örülni, és kijár egy nagy lecseszés.

Ha rossz, akkor inkább ne, mert ezek után (valahol joggal) nem fog elengedni sehová.

2012. febr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
jó kapcsolatban vagyok vele de tudom hogy ő nem akarta hogy elveszítsem ez csak olyan poénkodás és én is annak fogtam fel....de aztán mégis az lett
2012. febr. 14. 20:25
 3/28 anonim ***** válasza:
52%
"Anya, egy ribanc vagyok." Nem is fogsz hazudni. Amúgy fake.
2012. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Ha már túl vagy rajta nem tartozik rá mert már lemaradt az okításról. Elég indiszkrét anyukád van. És ha megmondod neki mi lesz? Szétkürtöli mindenhol és megünnepli?

Másrészről meg igencsak furcsa, hogy egy anya ezzel piszkálja a gyerekét pláne egy 14 éves kislányt. Ebben a korban még véletlenül sem a szexen kéne járnia az eszednek.

Más anya ölne ha megtudná, hogy a kicsi lánya ilyen korán átesett a tűzkeresztségen nem még macerálná is miatta.

Anyut meg határozottan állítsd le. Ne vájkáljon az intimitásaidban.

2012. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
de ne őt bántsátok mert ő csak poénkodott.véletlenül sem gondolta komolyan! ribanc.... -.-
2012. febr. 14. 20:31
 6/28 anonim ***** válasza:
83%
miért ribanc-ozod le anyukádat?
2012. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
88%
egy kibeb@szott kurv@ vagy. ennyi a véleményem
2012. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
„Anyu! Folyton piszkáltál, hogy szűz vagyok. Egy srác, nem is ismerem, nem tudom, hogy ki, megdugott, azóta nem is láttam. Ugye büszke vagy rám? *.*”
2012. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Nézd, szerintem ne mond el, én például nem mondanám el, szerintem nem sok köze van hozzá anyádnak, hogy a magánéletedbe mit csinálsz, de ha el akarod mondani, hát akkor mond el, így ahogy leírtad. Másfelől, szerintem ezek után le sem szidhat, mivel magára vessen.
2012. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
71%
köpj bele a szemébe és kezdd el hangosan üvölteni hogy BUMSÁKÁLÁKÁ... meg fogja érteni :D
2012. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!