Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el hogy anyának...

Hogy mondjam el hogy anyának hogy nem vagyok szűz? 14 vagyok lány

Figyelt kérdés
állandóan azzal piszkált (mióta 14 lettem, kb 7 hónapja)h szűz vagyok, most elvesztettem egy éjszakás kalandból de nem tudom hogy mondjam el
2012. febr. 14. 20:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Öhhh... Miért is kéne elmondanod?

De ha mindenáron akarod: mikor legközelebb ezzel piszkál, nézz rá vissza döbbenten: "kicsoda???? én ugyan nem!"

2012. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
7%

Nekem anyám a szüzességem elvesztése után kb 3 nappal (én is 14 voltam, nem mondtam el egyböl) elkezdett magyarázni a védekezésröl, mondom, kicsit elkéstél, de ne félj, vigyáztunk... Csönd lett xD

(7 évre rá a terhességi tesztem: Anya mutathatok valamit? És oda adtam a kezébe... xD)


Mondd meg neki, örülhet, ezen is túl vagy.

2012. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég furcsa sztori... Ilyennel viccelődni egy 14 éves lánynál?

Büszke lehetsz... Az én anyámnak mondanom se kéne csak rámnéz és tudja... Nekünk ilyen a kapcsolatunk

2012. febr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:

szerintem joga van az anyjának tudni,mivel ő neveli..(bár ezt nem nevezném annak de mind1)ő eteti..és akármilyen probléma merülne fel később,nemi betegség,terhesség stb. akkor ki segítene egy 14-15 éves lánynak ha nem az anyja..?


én amúgy 15 voltam, abban a korban "komolynak" nevezhető kapcsolatban veszítettem el,és konkrétan soha nem mondtam ki anyámnak,egyszerűen tudta...:)

2012. febr. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád 14 évesen azzal csesztet, hogy szűz vagy?! Hát először is neked azért "gratulálok", mert 14 évesen egy éjszakás kaland alkalmával veszítetted el, édesanyádnak pedig azért, mert még buzdított is erre. Bár igaz, mit várjak egy ilyen édesanya lányától?!
2012. febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok az anyádnak,hogy így "neveli" a gyerekét,ha még poénkodik is tök mindegy valamit nagyon elrontott,hogy a kislánya szexel,14 éves taknyosként,már ne haragudj de ez van 14 évesen attól,hogy vérzel és van melled,baromira éretlen gyerek vagy és ez igaz az összes 13-15 évesre akik szexelnek,mert menő,meg" mert hú de szerelmesek",meg érettnek hiszik magukat.Egy jó szülő,figyel a lányára,felvilágosítja elmondja a korai szexuális élet következményeit veszélyeit,hogy a kedves lánya ne kezdjen el kefélni 13-14 évesen.A másik hogy jó kapcsolatot épít a lányával,és teljességgel megbíznak egymásban,a lány pedig tisztában van vele annak ellenére is hogy kamasz,meg "lázadozik", hogy az anyja érett,okosabb,tapasztaltabb,és jót akar nyilván a gyereknek.

Neked is gratulálok,hogy ennyire idióta vagy,hogy ezt csináltad.Mond el neki,most is legyél felnőtt,ha felnőttnek hitted magad és szexeltél.

2012. febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
15%

Miért hihetetlen, hogy 14 évesen valaki érett rá, és nem divatból szexel? (Nem a kérdezöre gondolok, csak ált. kérdem.)

Miért hihetetlen, hogy öszinte érzelmei legyenek egy 14 évesnek?

14 évesen vesztettem el, KOMOLY KAPCSOLATBAN (ami még tart), de már rég vártam, mert teher volt a szüzesség.

És erröl most 23 évesen sem változott a véleményem.

(A lányomat igyekszem majd idöben felvilágosítani, nem pedig függöny mögé rejteni a dolgokat, hogy aztán késöbb problémák legyenek abból, amikröl nem tájékoztattam.)

2012. febr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
utolsó annak az esélye,hogy egy lány érett 14 évesen,és hogy a párjával marad még 20on évesen is annak esélye 1:1000000 kb,amúgy is nem gondolod,hogy vicces a komoly kapcsolat kifejezés 14 éves kislánynál?én is úgy vagyok vele,hogy minél hamarabb fel kell világosítania gyereket,de arról is beszélgetni kell vele,hogy a korai szexuális életnek rengeteg hátránya és veszélye lehet...
2012. febr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Max annak vicces és elképzelhetetlen a komoly kapcsolat 14 évesen, akinek nem volt ennyi idösen kapcsolata.

9 éve vagyunk együtt, végülis nem tudom, minek nevezzem...

2012. febr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
persze,most már komoly kapcsolat mert azzá alakult a fellángolás,,amúgy volt nekem is 2 hónapig,de nekem csak fellángolás volt és el is múlt,igen és ahogy összejöttél vele le is feküdtél vele?
2012. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!