Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, Férfiak akik örömlánnyal...

Fiúk, Férfiak akik örömlánnyal vagy prostituálttal veszítettétek el a szüzességeteket. Megbántátok vagy maradandó élmény maradt?

Figyelt kérdés

Amire kíváncsi lennék!

-Mi okból vettetek igénybe ilyen szolgáltatást?

-Milyen élmény volt?

-Hány évesek voltatok akkor?

-Most mennyi idősek vagytok?

-Mi változott azóta a párkapcsolati illetve a szexuális életetek terén?

-Miként számoltatok be erről a párotoknak?


Hölgyek véleménye is érdekel!


20/F


2012. febr. 14. 21:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

-Mi okból vettetek igénybe ilyen szolgáltatást?

Nos, egyrészt azért, mert még szűz voltam, másrészt azért, mert kíváncsi voltam.

-Milyen élmény volt?

Az első, nem épp a legjobb. Rossz lányra esett a választásom. Meg kell jegyeznem, hogy már számtalanszor voltam. A többi már mértékekkel jobb volt.

-Hány évesek voltatok akkor?

21 éves voltam.

-Most mennyi idősek vagytok?

24.

-Mi változott azóta a párkapcsolati illetve a szexuális életetek terén?

Magabiztosabb vagyok, mert úgymond, nincsenek "gátlásaim". Egy dögös nővel is úgy tudok bánni, mint egy kevésbé vonzóval, ha érted mire gondolok. Nem jövök feltétlen zavarba, sőt. Persze, ez nem a k*rvák miatt van, de sokat segített.

-Miként számoltatok be erről a párotoknak?

Nem tudom, hogy bölcs dolog lenne elmondani ezt. Én minden esetre, megtartom magamnak ezt a kis titkot.

2012. ápr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
67%

"Édesapám kortársainak a beszélgetését és ha előjön ez a prostis téma, többség lazán bevallja, hogy anno őt az apja vitte el bordélyba hasonló célból, mint amiért én voltam. Nem értem mit kell ezen problémázni? :D"


Azért mert 30-40 stb. évvel ezelőtt a szex házasság előtt nem volt ilyen általános, sőt szinte semmennyire sem volt elfogadott, a házasság előtti szex a '80-as évekig, legalábbis a nők részéről. Ha egy férfi elakarta veszíteni, 1. prostihoz ment, 2. megházasodott, 3. jó rábeszélőkéje volt és egy felvilágosultabb nővel találkozott ami azért ritka volt.

2012. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
50%
Én is prostinál vesztettem el egy borbélyházban, (Drinkbárnak hívják) a lány jók csinálta a dolgát, zerette ag*cis faszokot rendesen, de egy vén k*rva vólt, a 3.válaszoló anyja. nagy buli volt, mert miközben én csináltam közben a másik szobában egy 70 éves viagrás fószer k*rta se*gbe a 12. válaszoló anyját. a szoba kényelmes volt, az ablakból pont rálehetett látni az udvarra. Valami filmforgatás volt, mert voltak kamerák és az udvar közepén egy lovat kényeztetet az 1. válaszoló huga a 2. válaszoló nagyannyával. Szóval elég bizar volt de én élveztem, Szerintem nem gond ha valaki prostival veszti el.
2012. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
65%
23-as válaszadó EPIC! :P
2012. máj. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Jó lett még beleírni a kérdések közé, hogy mennyit fizettél érte? Előző válaszolók????
2012. máj. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
örömlány = prosti...
2012. máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

off: #23 feldobtad a napomat


on: még nem vettem igénybe de tervben van

2012. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
25-ös: én 10.000-et
2012. júl. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!