Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüleiteknek mi volt a...

A szüleiteknek mi volt a reakciója, amikor megtudták, hogy már nem vagytok szüzek? Elsősorban lányok válaszát. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
hány évesek voltatok ilyenkor, hogyan derült ki? engem már nagyon kérdezget egyikőjük, és hatalmas baj lesz belőle, ha megtudja, hogy elvesztem. (még szűz vagyok, de esélyes az elvesztésére.)
2012. febr. 14. 21:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem nagyon szokták kérdezgetni
2012. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
nem kérdezték soha.olyan 17 lehettem és párszor ott aludt a barátom nem volt mit kérdezni nyilvánvaló volt.arra meg nem voltak kíváncsiak mikor hol.igazából 24 éves vok de ez még sose került szóba.
2012. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
jó nektek..:) én 16 vagyok, és régóta együtt vagyunk a barátommal, nyilvánvaló, hogy szeretjük egymást, és ilyen korban nagy szó az a kapcsolat, ami nálunk alakult ki. ezért is igaz, hogy nem alaptalanul gyanakodnak... na de mire fel, ha nem történt meg?
2012. febr. 14. 22:05
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
én 15 évesen vesztettem el, de nem voltma sokáig együtt a fiúval, nem is mondtam el, csak 17 évesen amikor már fél éve volt barátom. de előre szóltam, hogy most ott szeretnék aludni, stb..
2012. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Advocatus Diaboli ***** válasza:
69%
Szerintem beszélj a szüleiddel erről, hogy már tervezed az elvesztését stb. szóval hogy szokják a gondolatot. Szerintem ártani nem árthat:)
2012. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy velük nem lehet erről beszélni. amikor elkezdtek gyanakodni, elég sok mindent elkövettek, hogy ne találkozhassunk nálunk, de ez hetek után sem szakított szét minket. :)

ha felhoznám, hogy tervezem, ki tudja, hogy fogadnák...:(

2012. febr. 14. 22:11
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a szülőket beavatni, hogy el szeretnéd veszteni a barátoddal. Mindent megtesznek, hogy megakadályozzák. Úgy veszik mintha az engedélyüket kérnéd és nekiállnak eltiltani mindentől ami kedves:/.
2012. febr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
"Te szűz voltál?!" 18/L
2012. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Már rég külön éltem tőlük (18 éves korom óta), és apámmal nem is tartom a kapcsolatot, úgyhogy nem esett róla szó. Illetve mikor először mentem haza azután, hogy bejelentettem, van valakim, anya képes volt megkérdezni, hogy "Ugye védekeztek?". Finoman elküldtem a sóhivatalba, hogy ha soha nem beszélt velem semmi ilyen témáról, ne most kezdje el :D Amúgy 21 voltam már akkor.
2012. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Én elmondtam anyának, mielőtt megtörtént volna, mivel tablettát is írattam fel, és azt egy jó darabig ő fizette. Szerencsére megértő volt nagyon. Akkor 16 voltam, most meg 21 lassan.
2012. febr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!