Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan keltsem fel a kiszemelt...

Hogyan keltsem fel a kiszemeltem figyelmét? (fiúk válaszát várom elsősorban)

Figyelt kérdés
( szerény,visszafogott, mosolygós lány vagyok )mi az amitől úgy gondoljátok, hogy nekem ez a csaj többet jelent, mint egyéjszakás kalandot..
2011. máj. 30. 18:46
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Nekem pl. alapból vagy jóval többet jelent, vagy semmit.


Egyébként meg, hogy mitől jelent egy nő sokat. Nos, attól, hogy olyan, mint bárki más, mégis olyan, mint senki más. :) Megfog a jelleme, az intelligenciája, az empátiája, a életereje.

2011. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam úgy megy hogy a lány külseje kelti fel az érdeklődést, és a személyisége fog meg. Nekem pont ez a "szerény,visszafogott, mosolygós"+ba hülyülős lány az ideálom, és egy lányon először az arcát, szemeit nézem :)
2011. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre szerény de mégse slampos megjelenés.

Nekem olyan csajok jönnek be amikben megfog valami, hogy is mondjam egyfajta "báj".

És ami fontos, hogy legalább a szikráját lássam az érdeklődésnek.Nem kell, hogy elaléljon tőlem csak érdeklődjön felőlem és vonzón a személyisége is.

Persze a külsőleg nem feltétlenül topmodellnek kell lennie.

Kb. ennyi.

22 ff

2011. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm:) és elegendő egy két hirtelen elkapott pillantás, mosoly.. lesütött fej?: )
2011. máj. 30. 20:14
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Hát szerintem az a legjobb ha kicsit rámenősebb vagy.

Abból, hogy néha rám néz egy csajszi és mosolyog például kétszer akkor azt is gondolhatom valamiért nevetséges vagyok.

2011. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom milyen ismertségi szinten vagytok de ha odamész hozzá nem harapja le a fejedet.

Sőt szerintem nagyon jól fog neki esni.

2011. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nézd el nekem, nem vagyok egy nők lapjából kivágott romantikus danielito herceg, de szerintem ilyen, amire te gondolsz, nem létezik


vagy szereti 2 ember egymást, vagy nem. meglehet, hogy kompromisszumokkal belemegy egy kapcsolatba, aztán ha megtalálja az igazit, otthagy téged. vagy akár csak szerelmet hazudik, tudjuk miért.


az első hozzászóló véleményét ajánlom figyelmedbe. ha egy nőnek van kisugárzása, jelleme, van benne élet, akkor a férfi komolyan tudja venni. ez viszont mindenkinél mást jelent.


tehát fölösleges játszanod magad csak azért, mert tetszik egy fiú.

például kezdjük ott, hogy a "jelzéseket" egy lusta női jellemhez tudnám párosítani, mert ha egy érett nő akar valamit, akkor tesz érte. például odamegy a kiszemelthez, és megszólítja. és nem vonja kétségbe a férfi érdeklődését csak azért, mert nem olvas gondolatot az ő jeleiből (sajnos vannak ilyenek is). biztosan az is figyelemfelkeltő, ha miniszoknyában mész be, vagy ferrarival, de abból sem hiszem, hogy nagy szerelem lesz. egyáltalán milyen kapcsolatot akarsz? mit tudsz nyújtani egy férfinak?

2011. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hm..vele hosszú kapcsolatot akarok:) egyszerűen csak szeretni akarom őt.. nem tudom..valami különlegeset érzek belül, h vele mindent el tudnék képzelni, mert olyan kis aranyos, helyes, egyszerű... csak nem tudom, hogy szólítsam meg.. miről beszéljünk, olyan nehéz:S
2011. jún. 2. 08:20
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

12:21 vagyok


akkor mit is akarsz tőle? szeretnéd ha mondogatná hogy szeret, meg néha smaciznátok, és ha éppen sírós kedvedben vagy, meghallgat? egy ilyen lelki támasz csak testiekben különbözik egy barátnőtől.


ha meg sem tudod szólítani mert azt sem tudod, miről beszélhetnél vele, akkor hogyan akarsz hosszútávú kapcsolatot, ami az intenzív kommunikáción alapszik? csak úgy szeretni meg különlegeset érezni elég ok lenne neked arra, hogy hozzámenj feleségül és 3 gyereket szülj neki? miközben gürizik az eltartásért, megkopaszodik a stressztől és impotens lesz?


ez sajnos nem ilyen egyszerű mint elképzeled. aoz hogy 2 ember hosszútávon is kapcsolatban maradjon, elég nehéz feladat. kell a beszélgetés, a közösen töltött idő, a közös érdeklődés, és az a képesség hogy egymás igényeit kielégítsétek. a szavaidból ítélve eléggé fiatal, éretlen lány lehetsz, akinek a személyisége sem alakult még ki, tehát ne tervezgess hosszú kapcsolatot. statisztikai alapon sem biztos hogy összejön, még akkor sem ha "felnőtt" emberek vagytok, nem hogy így, mikor azt sem tudod hogyan kell kapcsolatba lépni egy fiúval.


nem azt mondom hogy ez a te hibád, csak azt, hogy ne álmodozz sokat ilyenekről, inkább csak menj oda és beszélgess vele, barátkozz. még barátokat is nehéz megtartani, nem hogy egy olyan barátot, akivel szexelni is szoktál...

ha nem megy a beszélgetés, a vonzódás egyszerűen testi, ösztön alapú, mert jól néz ki a srác, és bizonyos viselkedési elemei férfiasságra utalnak, te meg mint tapasztalatlan, lelki világát felfedező lány, látsz benne valamit.


tanácsolom, hogy maradj 2 lábbal a földön, habár ha jön a szerelem, úgyis csak akkor áll meg a szekér, ha falnak ütközött... sőt.

2011. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat, tanulságos volt..egyébként 17 éves lány vagyok, akinek még nem volt barátja:( talán ezért fedezheted fel a szavaimban az érettlenséget.
2011. jún. 2. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!