Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én még nem vesztettem el a...

Én még nem vesztettem el a szüzességem, szerintetek mikor kéne elveszítenem? Kb hány éves korban kellene? és tényleg nem fáj? Mondjatok rola valamit.

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én tervezgettem az elsőt, olyan 17 éves koromra raktam, bár ennél 1-2 évvel előbb sikerült. De akkor veszítsd el, amikor szeretsz valakit, megbízól benne és ismeritek egymást, na meg persze amikor felkészültnek érzed magad (lehetőleg 15-16 éves korod után) Az változó, hogy fáj-e, általában tényleg fáj, bár én a szerencsésebbek közé tartoztam, de ez függ a partnertől is, hogy mennyire figyel rád
2012. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ! várom a többi komentet is :))
2012. febr. 15. 10:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmikor sem KÉNE, mert nem kötelező. Akkor veszítsd el, és azzal, mikor már elég érettnek tartod magad hozzá, vannak szexuális ismereteid, biológiai ismereteid, és elsősorban, fülig szerelmes vagy a párodba, és biztos vagy benne, nem fogod megbánni, hogy vele volt az első szexuális élményed!
2012. febr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából 17-18 alatt csak testileg érettek a lányok a szexuális élethez,nagyon ritka aki már agyilag,és lelkileg is érett.


A lényeg tényleg érett legyél rá,így sztem min a 17et várd meg.

Tényleg akard,és kívánd,ne azért csináld,mert mások is csinálják,mert mindenhonnan ez folyik,vagy mert cikiznek a szüzességedért,vagy a barátod erőlteti.

Szeressétek egymást tényleg,ne csak kis fellángolásból.

Ismerjétek egymást.

Legyetek egy ideje együtt,sztem 18 alatt min fél évet érdemes várni.

Bízzatok egymásban.

A fájdalom mindenkinél más mértéke,lehet valakinek egyátalán nem fáj.19 évesen veszítettem el,mert akkor találtam meg azt akibe tényleg szerelmes lettem nem csak ilyen kamaszkori fellángolás volt,nekem nem fájt.

2012. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szia! Ne érezd úgy, hogy csak azért le kell feküdnöd egy fiúval, mert már elmúltál valahány éves, vagy mert már néhány osztálytársad azt állítja magáról, hogy ők már megtették, vagy mert a barátod elvárja tőled. Ha csak ezért teszed meg, valószínűleg nem lesz jó, és ha megismered azt a fiút, aki tényleg érdemes rá, sajnálni fogod, hogy nem neki ajándékozhatod oda magad.

Ami szerintem még fontos, hogy az élet túl rövid ahhoz, hogy kihagyjál belőle jó dolgokat. Olyan izgalmas egy párkapcsolat elején, amikor először érinti meg a kezed, az első csókok. Szerintem élvezd ki ezeknek az örömöknek a szépségét, amíg csak lehet, és ne siettesd a dolgokat, mert azzal csak magad fosztod meg egy csomó jó élménytől. Tudtad pl. hogy akár tízféleképpen is lehet csókolózni? De mindez már nem lesz akkora élmény szex után. Ezeket előtte kell felfedezni. Gondolj arra, hogy leszel egyszer húszonéves és harmincéves is. Jó lenne, ha arra az időre is tartogatnál valami felfedeznivalót.

Hogy jár-e fájdalommal? Hát ha nem kívánod, akkor biztos. Egyébként segíthet egy kispárna a fenék alatt és a hosszú előjáték.

2012. febr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor "kellene", mikor úgy érzed, megtaláltad azt a személyt, akit érdemesnek tartasz arra, hogy ö legyen az elsö.
2012. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Nincs olyan, hogy "kell", de azért én 18 előtt nem ajánlom, sokan még 23 évesen is gyerekek. Akkor tedd, ha szerelmes vagy, és megbíztok egymásban. 27F

2012. febr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy tudom sokáig ezzel sem lehet várni 25 év felett már a nőgyógyász veszi el, mert egyszerűen megvastagszik, és benő..


Szóval felvágja.

2012. febr. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!