Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, ti hány lány szüzességét...

Fiúk, ti hány lány szüzességét vettétek el? F/26 Lányok ti is válaszolhattok, hány szűz fiúval voltatok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 00:35
1 2 3
 1/21 Madafaka182 válasza:
43%
672 és fél lány szüzességét vettem el eddig
2012. febr. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Sanyi1234567 ***** válasza:
77%
kutyák is számítanak? tuti szűz volt :D :D
2012. febr. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
egyet sem, nem vagyok tolvaj
2012. febr. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

Én kettőnek vettem el a szüzességét.Többnek már nem fogom az 100%.Nem akarok én már tanítani senkit.

25N

2012. febr. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok.

Tudtommal 2, de volt 2-3-4 masik kedvesem is, aki szűz volt, és szüzen is váltunk el.

2012. febr. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, én se vagyok tolvaj! Nem elvezsi az ember az iylemit, hanem ajándékba kapja!:)
2012. febr. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Eddig 6 lány szüzességét vettem el, de igazából 8-an voltak.


Miért? Mert 2 lány, ha hagyományos esetben már nem is voltak szüzek (szexeltek már), egy "nagyobb" méret kellett hozzá, hogy átszakadjon a szűzhártyájuk.


Pl. egyik esetben a lány pasijának elég kicsi volt.. és még így is fájt a szex a lánynak, pont azért, mert a srác nem tudta átszakítani a hártyát, csak próbálkozott vele. Ez persze utólag derült ki:) Aztán.. aztán 2 mp alatt véglegesen odaveszett:) és utána már nem is fájt a lánynak, még az én méretemmel sem..


Fiúk, akik féltek szűz lánnyal lenni: felelősség, igen, mert az első pár élmény durván befolyásolja a lány későbbi szexuális életét, jó vagy rossz irányban egyaránt.


Ha oda kerültök, hogy szűz lány fekszik majd az ágyatokban, nyújtsátok a legjobb és legtörődőbb oldalatokat, legyetek figyelmesek, gyengédek, ugyanakkor határozottak, amikor kell. Azt se felejtsétek el, hogy a lány arra az alkalomra biztosan emlékezni fog az élete végéig. Ha csak magában ezt nézitek, már ezért is "megéri", nem?

2012. febr. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

Mióta lett ez versenyszám???


...ez a társadalom halálra van ítélve. :(

2012. febr. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"ha hagyományos esetben már nem is voltak szüzek (szexeltek már), egy "nagyobb" méret kellett hozzá, hogy átszakadjon a szűzhártyájuk. "


Ez butasag, akkor en is szűz volnék, mert nekem se szakadt el. Az estek nagy százalékában kitágul.

2012. febr. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Kitágul, "elkopik" illetve teljesen átszakad. Kérdés, kinek melyik jobb:) De ez már tényleg technikai jellegű dolog, a kérdezőt nem ez érdekli szerintem.
2012. febr. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!