Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan fiú, akinek jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú, akinek jobban bejön ha egy lány még szűz (24 évesen), tehát sosem volt még senkije, mint egy olyan, akinek már volt pár barátja? Vagy ilyen korban már elkönyvelitek a szüzeket bányarémnek, vagy valamilyen téren gázosnak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 18:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem jobban bejön de ez emberfüggő :)
2011. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mivel én még 20 vagyok,csak, tehát nálam idősebb picit, ami nem mindig baj. Egy szűz lánnyal szerintem csak az első szex macerás, de nem hátrány.
2011. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én nem hiszem, hogy előny az ha egy nő 24 évesen szűz, de nem is tartom hátránynak, viszont csak azért mert szűz még nem jön be jobban
2011. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én nagyon nagyon szívesen kielégítenék orálisan egy 24 éves szűz csajszit. (minden féle viszonzás nélkül :P)


F22

2011. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8%
Ha azért szűz, mert ocsmány, mint a szar, akkor nagy hátrány, igen.
2011. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ki kéne próbálni,igy nem tudom:DD 34f
2011. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nekem ujobban be jön
2011. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha nem úgy néz ki, mint Susan Boyle, akkor előny :)
2011. dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%

24 évesen még mindig nem tudott mély, bizalmi viszonyt egy pasival sem kialakítani.. Azért ez jelent valamit. Bizalmatlanságot, bigott nevelést, vagy lelki/önértékelési problémákat.


Persze lehet a csajnak csak nem volt szerencséje..


Szóval csak azért, mert megtudom valakiről hogy szűz még nem ásom el. Azt, hogy ronda meg látom rajta. Akkor könyvelem el, ha lökött/élhetetlen.



23F

2011. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Simán bejönne, legalább együtt szereznék vele tapasztalatokat :)
2011. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!