Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A földön van egy hely ahol az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A földön van egy hely ahol az anális szex tökéletesen bevett dolog mert így szűz marad a lány, és így nyugodt szívvel mehet szüzen férjhez. Ez abszurd kicsit? Vagy teljesen korrekt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 22:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Korrekt.
2011. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Seggbe dugva, megszopatva, kinyalva én már nem nevezném szűznek.
2011. dec. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Anatómiailag attól még szűz mert seggbe dugták megszopatták kinyalták.
2011. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

JORDÁNIA

ARAB országok.

2011. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pontosítást. :)
2011. dec. 4. 22:56
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
ez az emberi lét szánalmas találmánya tehát mindenhol alkalmazzák ezt (is) de ilyen népcsoportról vallássi felekzetről, szektáról még nem hallottam ahol csak análisan közösülnének...
2011. dec. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem csak análisan, de amíg egy lánynak nem kötik be a fejét, addig szűznek kell maradnia.
2011. dec. 5. 01:22
 8/16 anonim ***** válasza:
Hol van az a hely? És hol van az a szűz lány??
2011. dec. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Erre én azt mondom, hogy más kultúra. Nekünk kétségtelenül furcsa, de náluk ez az elfogadott, természetes. Ennyi erővel az is milyen már, hogy egy pasinak négy felesége lehet legálisan, nem? Szóval én még csak azt sem mondom, hogy mindenáron fel kéne világosítanunk őket, és kampányolni kéne ellene. Kárt nem tesznek vele magukban, úgyhogy tőlem csinálják nyugodtan így. Még mindig sokkal jobb, mint ami pár országgal arrébb megy, hogy a lányok szüzességét úgy őrzik meg, hogy kivágják a csiklójukat és összevarrják a szeméremajkaikat. Na, az ellen kell kampányolni minden erővel, mert ott akaratuk ellenére és tartósan megcsonkítják őket.
2011. dec. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
Álszent dolog, és a nők lenézése! Ha már nem szűz akkor használt áru? Eléggé szánalmas!
2011. dec. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!