Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki milyen körülmények között...

Ki milyen körülmények között vesztette el a szüzességét? és hol? és mi volt az első érzése?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 09:04
 1/10 A kérdező kommentje:
ja kihagytam,hogy utánna mi volt az első érzése?!
2012. febr. 19. 09:05
 2/10 Blue85 ***** válasza:
100%
koleszban, ágyban...és az volt az első reakcióm, h b@zdmeg, már ennyi az idő, mindjárt megjönnek a szobatársak
2012. febr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez jó!:)))))))))))))fiú vagy lány vagy?
2012. febr. 19. 09:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ilyen érzelmi hozzáállással szerintem fiú:D

Én nálunk vesztettem el éjszaka, úgy, hogy anyukám meg a húgom a másik szobában volt és arra kellett figyelni, hogy ne recsegjen az ágy. Amúgy jó volt, de azóta csak jobb lett:))

2012. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
barátomnál voltunk. ebéd utáni szündi. én elaludtam ő hamarabb felkelt, bezárta az ajtót. rámmászot csókolgatott simogatott aztán a fülembe súgta h annyira kívánlak. elkezdett vetkőztetni én sem ellenkeztem. ő először kinyalt aztán ujjazott óvatosan én leszoptam majd beleültem. először nagyon fájt. 2 percnél tovább nem is jutottunk. de a következő eset már ment rendesen :)
2012. febr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én tegnap éjjel itthon, itt is az a szitu h anyuék a másik szobába voltak nagyon halknak kellet lenni! nem volt rossz, de jó se !! és az volt az első érzésem h : ezen is túl vagyok! ( de ez vegyes érzelmekkel töltött el :S ) nem tartott sokáig. és 14/L
2012. febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18 évesen, az akkori barátom ágyában. Feszítő érzést éreztem, és azt, hogy én ezt nem bírom, nagyon fájt, és az utána lévő együttlétek is.
2012. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy gyepen. Körülöttünk a nagy semmi, csak a gyönyörű csillagos égbolt. Az elején nagyon fájt és szó szerint (is :)) csillagokat láttam. Nagyon élveztem, isteni volt. Utána (már otthon) bedőltem az ágyamba, szuszogtam kettőt és izgatottan,szerelmesen, boldogan elaludtam, mint a tej.
2012. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az utolsó válasoló az olyan aranyos választ adott! köszike mindenki válaszát!jöhet még a többi is!!!!!!!!
2012. febr. 19. 21:10
 10/10 A kérdező kommentje:
sorry kihagytam 1 betűt...(válaszoló)
2012. febr. 19. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!