Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csók szomorú körülmények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók szomorú körülmények között?

Figyelt kérdés

Eszembe jutott, hogy mi van akkor, ha valakinek így történik meg. Pl. A szerelmet vall B-nek, de B nem vevő erre, mert csak baráti szinten tudja elképzelni a kapcsolatot (de nem idegen). Ennek ellenére csúnyán fogalmazva kíméletességből megtörténik a dolog. Vagy két személy búcsújánál, amikor tudott, hogy a két fél soha többé nem látja egymást.


Ha ilyen szituációban történik, akkor vajon ez rányomja a bélyegét egy olyan személy életére, akinek ténylegesen az az első? Vagy inkább jobb kihagyni a dolgot, és valaki mással valami vidámabb pillanatra hagyni? Esetleg valaki átélt már hasonlót? Megbánta?


2011. okt. 1. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem életem első nagy szerelmes esélytelen volt, igaz az gyerekszelem volt. A második amikor fiatal kamasz lettem az is az volt. A 3. igazi nag yszerelmem csak ennyit kérdezett mikor elmondtam neki: chhhh és mit csinálnak? A negyedikkel összejöttem de 2 hónap után sms-ben dobott... Azóta nem tudok komolyan szerelmes lenni. :D Smárolni meg nem szerelmemmel smároltam, hanem egy csajjal a diszkóban. A kérdésedre annyira válasz ebből, h nálam a szerelemre nyomta rá erősen a bélyegét a dolog, és szerintem csókkal is így van.
2011. okt. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Anno nekem is olyan volt az első csókom mint az első válaszolónak,csak nekem pont azzal akivel szerettem volna,és nem is én kezdeményeztem,mégse lett belőle semmi.16/F
2011. okt. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok.. és nekem az első csókom egy lánnyal volt még néhány éve. Utána csak fiúkkal próbálkoztam. De azóta is személyiségproblémáim vannak.... persze nem biztos, hogy emiatt.
2011. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!