Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első kapcsolat ilyen körülmény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első kapcsolat ilyen körülmények között jól alakulhat?

Figyelt kérdés
19 vagyok. Még nem volt komoly kapcsolatom, azonban félévvel ezelőtt egy szórakozóhelyen megismerkedtem egy férfival.Most azonban kezd komolyabbra fordulni a dolog. Nagyon megszerettem. De köztünk 11 év különbség az ő javára. Attól félek hogy Ő rutinosabb dolgokban már én pedig nem és hogy emiatt esetleg kiábrándul belőlem..
2011. ápr. 1. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha én nő lennék és a te helyedbe nem attól félnék hogy ő rutinosabb hanem hogy nem igen komolyat akar. Bár van egy ismerősöm neki a felesége is 10 évvel fiatalabb mindig azt mondta, hogy "Barátnőnek egy 10 évvel fiatalabb nő kell meg feleségnek"
2011. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy kiábrándul belőled, ha lány vagy :D
2011. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok :)
2011. ápr. 1. 12:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Fél év elég hosszú felvezetése lenne egy komoly kapcsolatnak, ha komolytalan szándékai lennének, akkor nem várakozna ennyit.
2011. ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pontosabban hány éves a pasi?matekbol nem hiába kapok 1 est :(
2011. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez kicsit nagy korkülönbség, mert ilyen korban a férfiak már gyereket,családot szeretnének, de ez kettőtökön múlik. Szerintem érdemes belevágnod attól nem lesz baj ha jársz vele, de ne felejtsd el, hogy még fiatal vagy és nem kell még ilyen korán elkötelezned magad egy férfi mellett.

Ami a rutint illeti, ne aggódj miatta hamar bele lehet jönni a ritmusba.

A 13:03-as válaszolónak üzenem 19+11=30...

2011. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm 20 éves, a pasija pedig 32 körül asszem, vagy több. Szóval ha csak a korkülönbség miatt igzulsz, akkor szerintem felesleges. Nem hiszem, hogy kiábrándulna belőled, a pasik (szerintem) szeretik, ha "beavathatják" a csajokat ;)
2011. ápr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Simán fel fog zabálni, ne aggódj semmiért. És te is hamar rutinos leszel.

:D

2011. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!