Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem szakadt át a szűzhártyám,5...

Nem szakadt át a szűzhártyám,5hónapja volt az első azóta se több, problémák vannak a menszimmel lehetséges hogy a szex miatt?

Figyelt kérdés

2012. febr. 20. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sanyi1234567 ***** válasza:
terhes vagy
2012. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Azt nem kifejezetten értem én, hogy nem szakadt át a szűzhártyád, az pontosan ide mennyire tartozik...

Az viszont tény, hogy ha a menszeszed nem jön meg azóta, akkor lehetsz terhes.

Ugyanakkor emberek! Komolyan!

5 hónaposan már azért látni, ha valaki terhes. Még akkor is rá kell hogy jöjjön, ha alkata miatt teszem azt, nem nő úgy a hasa vagy bármi. Én azt mondanám, hogy menj el egy nőgyógyászhoz! Korábban voltak menstruációs gondjaid? Megeshet az is, hogy valami "jó" kis problémát szedtél össze... vagyis lehet valami fertőzés is. Netán még komolyabb baj is. Sőt, még az is lehet, hogy volt már eleve problémád, de a - hogy is fogalmazzak? - az aktus előhozta a problémát. (Nem akarlak ijesztgetni. Szóval jobb, ha az orvosodat kérdezed meg, és elmész kivizsgálásra - ha szükséges.)

2012. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az együttlétek számátol is függ, hogy mikor jön meg... ez az okos aki tudatlan kis okostojásként ideirja h terhes vagy az bujjon el!! Barátnömnek is mindig össze-vissza csuszik hol elöbb hol késöbb jön meg, mert van hogy havi nem tom csak 10X szerelmeskedünk van hogy 30
2012. febr. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Elmész a dokihoz és megmondja mit csinálj és mi a teendő!
2012. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bithorlo válasza:

Đ.Kravandal,

a mennyiséggel egyáltalán nincs összefüggés...

Vegyetek a barátnőddel mindketten a kezetekbe egy biológia könyvet!

2012. febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nikike123 válasza:
Terhes vagy szerintem is....
2012. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csak problémái vannak, nem azt írja, h azóta nem jött meg! És igen, a szex okozhat csúszást, rendszertelenséget az elején.
2015. nov. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!