Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi volt az első étel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt az első étel, amit a párodnak főztél az összeköltözés elején? Voltak ebből problémák később?

Figyelt kérdés
Elég gyakorlatiatlan vagyok e téren.Van sok dolog,amit meg tudok csinálni,de jobban szeretek sütni,mint főzni.Nagy dolgokat nem tudok csinálni,viszont nagyon szeretnék megtanulni pörköltet és hasonlókat csinálni.Nem szeretnék úgy járni,hogy pizzát kelljen rendelnünk mindig vagy konzerves,félkész kajákat kelljen ennünk egyfolytában.2 hetente a barátomnál fogok lakni és szeretném majd meglepni vacsival,hogy legyen mit ennünk,mire hazajön:)19/L
2011. márc. 7. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nagyon emlékszem már, de talán rántott húst, mert az a kedvence. Én sem voltam túl gyakorlott, de már régebben is főzőcskéztem néha magamnak, meg régen anyumékkal is sokat főztünk együtt, úgyhogy nem volt még olyan kaja, ami katasztrofálisan sikerült volna. A párom meg nagyon szereti, ahogy főzök, jó tizenvalahány kilót szedett fel, mióta együtt vagyunk. :) Egyedül a tojáshabos sütikre nem sikerül normálisan rászárítanom a habot, hogy ropogós legyen a teteje, meg fánkot nem mertem még sütni, pedig azt mondják, az sem olyan borzasztó bonyolult. De például megtanultam házi rétestésztát csinálni, meg hasonló finomságok. :)
2011. márc. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csili bab, és akkor főztem előszőr, és imádja :)
2011. márc. 8. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!