Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen normális az első...

Hány évesen normális az első szex?

Figyelt kérdés
És ha valaki 15évesen veszti el, akkor az hogy is mondjam.....gáz?! vagy inkább jobb később? :/ Ti hány évesek voltatok az elsőnél? nemet is :))
2012. febr. 20. 17:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
tisztázzuk 15 évest túl korainak vagy későinek gondolod?
2012. febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
picit korainak :/
2012. febr. 20. 17:55
 3/17 A kérdező kommentje:
De ez csak az én véleményem...:)
2012. febr. 20. 17:56
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
egyén függő.. van aki kész van már rá 15évesen van akinek 18 év kell, egy a lényeg h semmi sem gáz:)
2012. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
helyes :) húgom 14 éves és van pasija akivel lefeküdt(!)..a 15 is korai még, sőt...inkább 17-18nak kéne normálisnak lenni mert a fiatalabbak nem elég érettek, ezért is van itt ilyen sok hülye kérdés
2012. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor,ha szerelmes vagy és viszont szeretnek.Ebben pedig biztos is vagy.Ahogy abban is,hogy már készen állsz a dologra.Amíg bizonytalan valaki akár egy kicsit is, addig nem áll készen.Én 19voltam.Lány vagyok.

15 évesen meg...Én korainak tartottam.Ha korainak érzed akkor még várj.

2012. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy velem van a gond, de szerintem 17 éves kortól lenne ideális, amikor már FEL IS TUDJA FOGNI, hogy mit csinál, nehogy később ide írja ki, hogy "lehet, hogy terhes vagyok?" De a mai divat már 12-13 évesen elkezdeni dugni, mint a nyulak. Elég szörnyű, remélem ha lesz gyerekem, nem lesz ilyen hülye...

L/21

2012. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
15 az nagyon korai,úgy gondolom 17-18 éves kortól normális,alatti egyszerűen éretlenek hozzá a gyerekek,mert azok nagyon is gyerekek,lelkileg-agyilag biztosan,sőt lehet fizikailag is.Ráadásul ebben a korban még nincsenek igazán mély érzelmek,igazi szerelem,csak fellángolás és vonzódás.Hidd el nekem 14 évesen azt hittem hú de szerelmes vagyok,és belehalok,hogy szakítottam a "barátommal" akivel csak szájra puszi,kéz fogás volt,mert abban a korban az a normális,20 évesen meg kiröhögtem magam,hogy akkor nem tudtam mi a szerelem,de most már tudom,és az nem volt az,én 19 évesen veszítettem el,volt barátom előtte is,de 19 évesen mikor összejöttem a barátommal,aki ma már a vőlegényem. tudtam,hogy most van itt az ideje,nem is fájt egyátalán,de nem is azon problémáztam,mint sokan itt az oldalon,"fájni fog? meg vérzik?..Az első szexuális élmény meghatározza a későbbi,szexuális életed,sőt a személyiséged is,pláne ilyen fiatalon.A szeretkezéshez pedig,mély érzelem,kölcsönös,bizalom,és egymás ismerése kell.itt sokan azt hiszik ha 2-3 hónapja járnak azzal megismerték egymást,meg baromira szerelmesek,saját magukat áltatják hidd el nekem.Megéri várni,ne siesd el,ne gyerekfejjel dugj,mint a mai tinik nagyrésze, hanem éretten,szerelmesen egy párkapcsolatban,jobban jársz. 22L
2012. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Bosszukezehosszu válasza:
100%
én 16 elmúlottam, mikor először voltam együtt csajjal...semmi rossz nincs abban, ha kicsit tovább tartod meg...attól nem leszel "menő", hogy előbb dugsz meg egy csajt, mint a többi fiú... 19/F
2012. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 bithorlo válasza:
100%

Kedves 6. válaszoló! Ez a "mai divat" már legalább 16 éve tart...

:)

28/L

2012. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!