Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy csináljam?

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Nagyából már 1-2 éves néha néha simogatom a csiklómat nem sűrűn csak ha kedvem van de már ne olyan nagy élvezet és egyszer meg próbáltam az ujjamat fel dugni de nagyon furi érzés volt (16/L)

Hogy esteleg ötlet hogy hogy tegyem élvezetesebbé ?


2012. febr. 21. 14:34
 1/10 tasu válasza:
Egy jó masszív bránerrel szerintem többet érsz!!!
2012. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem te kamuzol.
2012. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze. A nyelvemmel :) Ha gondolod... :)
2012. febr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2. nem kamuzok

3. xDD (lehet )

2012. febr. 21. 14:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Ketteske vagyok, hát ha gondolod írj privit :D
2012. febr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Izé, hármaska.
2012. febr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hogy rárepülnek az ilyenekre mindíg :D
2012. febr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
irj privit és meg besz! :)
2012. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj te vagy a rank! XD Jöjj össze"ketteskével" és mindent bele sok szerencsét. Am is azt akartam mondani, h egy csávo segithet!
2012. febr. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg felejtsd el az ilyen perverz hülyéket. 16 éves vagy, maradj csak az önkielégítésnél, majd ha valakivel szeretitek egymást azzal szexelhetsz. Addig csak simogasd magad. A legtöbb nő amúgy is csak maszti közben tud elmenni. Attól hogy valakinek nagy a szája, még nem biztos hogy jó is vele, csak arra kellenél, hogy két perc alatt beléd élvezzen, aztán meg csak pisloghatsz, hogy ez mi volt, valami perverz jól kihasznált. A kérdésre válaszolva, maradj a csiklódnál, de ne egyből arra támadj, előbb kényeztesd magad olyan helyeken, mint a melled/mellbimbód, nyakad, combod belső fele, keress olyan helyeket, amiket a csiklóddal egyidejűleg simogatva jó érzés fog el. A végbél nyílásod az egyik legérzékenyebb ilyen szempontból. Fedezd fel a tested, mert az egész egy nagy nemiszerv, és ha ismered magad, később a szerelmedet is jobban oda tudod irányítani, ahol neked jó.
2012. márc. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!