Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnöm nem akarja az elsö...

A barátnöm nem akarja az elsö együttlétet videóra venni. Titokban felvegyem ennek ellenére?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 19:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%
Viszont ha megkérdezted tőle, és ő nemet mondott, és utána még "nyafogtál" vagy tettél olyan kijelentést, hogy akkor is felveszed, akkor viszont beszéld meg vele, hogy nem lesz felvétel. Az én barátom az első petting előtt kérdezte meg, hogy felveheti-e. Én nemet mondtam, még próbálkozott, de én hárítottam. Amikor odakerültünk, akkor a koleszszobájában a laptopja pont az ággyal szemben volt és kinyitva, mert előtte zenét hallgattunk. Én tiszta ideg voltam, mert pont az alfelemet láthatta volna a kamera, ha be van kapcsolva. Abba kellett hagynunk, és be kellett csuknia. Egyszerűen feszélyezett. Szóval ha már eldöntötted - nagyon helyesen - hogy tiszteletben tartod a döntését, akkor tisztázd vele, hogy titokban sem csinálsz ilyen butaságot. Ha már belejöttök a dologba, és jobban ismeritek egymást az ágyban is, visszatérhetsz a témára. De az első az legyen meghitt és felvételmentes. Így is eléggé parás lesz, és gátlásos, ne tegyél rá még egy lapáttal.
2009. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
Exem egyszer felvette a tudtom nélkül. Aztán amikor én magabiztosan belementem a fogadásba, ami egy ilyen felvétel lééről szólt, és csúnyán elbuktam, mert titokban felvette "és elfelejtett" szólni, akkor nagyon kiakadtam :D Hozzávágtam a kulcsomat - az volt a kezemben épp:D
2009. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Hülye!

NEM! Bűncselekmény és ez nem is szerelem, te csak dugni akarsz!

2009. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Normális vagy????????????????????????????????????

Sztem nem!

2009. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
hát ne haragudj,de alig akartam elhinni hogy ez egy komoly kérdés...
2009. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
17%
mekkora madár vagy....:DD
2009. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%

Komolyan kiakadtam...

Szép vagy mondhatom:S

Szeretheted a barátnődet.ha ennyire tiszteletben tartod a véleményét!Hallottál már arról,h olyat tegyél ami neki is jó és ő is szeretne?

jó meggondoltad magad végül,de maga a gondolat is ,h igy átvered!Gondolj bele ő tökre izgul,Neked adja magát,erre te ahelyett ,h megbecsülnéd és örülnél neki,neeem te képes lennél igy semmibe venni!

Sajnálom a lányt,h veled fogja elveszteni :S

éés nagyon nagyon visszafogtam magam véleményben...

remélem kamu kérdés...h lehet ilyen s.emét valaki? :S

éés nagyon nagyon visszafogtam magam véleményben...

l/18

2009. jún. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
96%
Szegény lány, remélem nem egy ekkora tahóval fogja elveszíteni.
2009. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
87%
Patkány vagy, barátom. A következő mozdulásod az lenne, h felteszed a netre?!
2009. jún. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez kiderül sok szar lehetséges:

-egy életre elvágtad magad a csajnál

-bűncselekmény

-elterjed rólad a csajok körében,mert a lány el fogja mesélni,hidd el

-Stb.


U.I.: Hogy lennél képes ilyensmire...?

2009. jún. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!