Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek megtervezet...

Szerintetek megtervezet legyen az első alkalom vagy spontán?

Figyelt kérdés
Tehát van egy német pasim és hamarosan megyek ki hozzá. Már mindketten tervezgetjük, hogy lefekszünk egymással. A srác meg akarja tervezni. Olyat akar hogy kint a természetbe. Nem tudom hogy meik a jobb ha spontán döntünk vagy ha megtervezzük.
2012. febr. 22. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Spontán jobb nyilván.
2012. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

spontán

a megtervezettnek kellemetlen vége is lehet

2012. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. febr. 22. 17:40
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy fura a kérdés, de akkor ha spontán van lehet hogy kevésbé fog fájni?
2012. febr. 22. 17:45
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy én látom rosszul,de ha a szüzességed elvesztéséről van szó,akkor elkerülhetetlen a tervezés.Körülmények,védelem stb. meg érdemes beszélgetni az elképzeléseitekről. Persze a spontán szex alapból jobb,de ebben az esetben nem célszerű hűbelebalázs módjára csinálni.Szerintem.
2012. febr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen egyébként a barátom már eltervezte hogy hogyan legyen.
2012. febr. 22. 18:03
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére mi nem terveztük el...akkor lehet,hogy túlizgultam volna a dolgot előtte és nem tudtam volna eléggé ellazulni...így spontán sokkal jobb volt a dolog.Mivel már mielőtt összejöttünk,szedtem fogamzásgátlót az erős görcseim miatt,így a védekezés is adott volt(amúgy akkor még használtunk óvszert is...nem terveztük el a dolgot,de azért mindketten tudtuk,hogy előbb-utóbb megtörténik).Én a spontánra szavazok(persze védekezéssel),de ti döntitek el...
2012. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én is attól tartok ha megtervezzük bestresselek és nem leszek elég nyugodt.
2012. febr. 22. 19:10
 9/14 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal egy helyesírási szótárt.
2012. febr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló miért vigyek helyesírási szótárt? Ezt nem értem.
2012. febr. 23. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!