Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Védekezés? Így hogyan? Elég 1...

Védekezés? Így hogyan? Elég 1 módszer?

Figyelt kérdés

szüzek vagyunk mind ketten és nemsoká lenne az első együttlét.Szedek tablettát de nem bízok benne hogy teljesen véd, mivel egyik se véd 100 százalékosan és esnek meg balesetek és véletlenek ezért gumit is húz a párom.Legalább is eddig az volt, de tegnap megkérdezte muszáj-e én azt mondtam igen mert én anélkül nem merem, szóval mindenképp húzzon fel.Ő azt mondta azért nem szeretné mert "nem tetszik" neki, rossz érzés.A kérdésem az lenne hogy mennyire tud kellemetlen érzés lenne egy fiúnak az óvszer?És el tudja e viselni, vagy meg tudja e szokni?Bunkóság volt azt mondanom hogy muszáj felvenni annak ellenére hogy kellemetlen érzés?Elég a tabletta vagy csak túlreagálom a dolgot?

18/L

fiú szintén


2012. febr. 21. 16:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
elég a tabletta is.. de ha annyira félsz, akkor húzass a fiúddal gumit..
2012. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Én nem ragaszkodnék a helyedben óvszerhez ha szednék tablettát. Lesz elég baja a pasidnak a célratartással anélkül is. A tablettában meg bízhatsz nyugodtan.
2012. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
71%

A félelmed jogos és érthető. Az ő szempontja is érthető.

Az óvszer elég kellemetlen és a természetes érzést elnyomja bérmennyire vékony stb..

Ha megbízol a tablettában akkor nem kell húzni, ha nem bízol benne akkor sajnos kénytelen ezt bevállalni.

Csak nehogy emiatt menjen tönkre a kapcsolat, mert nem élvezheti emiatt a szexet annyira, mint szeretné.

2012. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Egy kicsit túlreagálod. Sok a különbség gumival és anélkül.

Próbáljátok akkor a menstruációd előtti pár napra összehangolni és akkor nem kell gumi. Az már a gyógyszerrel elég lesz.

A gyógyszert mióta szeded, mert az is fontos.

2012. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, hát eléggé nem bízok a tablettában, volinát szedek úgy kb 3 éve, mert hormonzavaros vagyok...
2012. febr. 21. 17:03
 6/19 anonim ***** válasza:
én tablettáztam és mindig védett, hidd el nem lesz baj... de ahogy érzed. de a gumi tompít...
2012. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Én szedek gyógyszer, de emellett a barátom húz gumit, mert egyrész mi is félünk kicsit, másrész szerintem és szerinte is sokkal kényelmesebb utánna, a gumiban van a cucc. Még a barátom mondta, hogy inkább csináljuk óvszerrel. Szerintem bunkóság volt a barátodtól hogy ezt mondta. Ma már vannak extra vékony gumik is. Az se lesz jó, ha te szex közben nem tudod elengedni magad, mert ezen agyalsz.
2012. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha 3 éve szedsz fogamzásgátlót (és rendesen szeded) akkor a teherbeesés gyakorlatilag kizárt. Oké, van egy nagyon-nagyon icipici esélye, mennyi is, 0,5% vagy ilyesmi, most nem nézek utána, de tényleg nagyon kevés. Kipótolhatjátok óvszerrel, de majd rájöttök ti is, hogy egészen más, sokkal jobb anélkül szeretkezni. Ha hűek vagytok egymáshoz, akkor nyugodtan elhagyhatjátok, csak szedd rendesen a tablettát.
2012. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. febr. 23. 21:36
 10/19 anonim ***** válasza:
Haggyátok ki a nagyon termékeny napokat és, akkor nem kell gumi. vagy elég a termékeny ciklusokban gumit huzni végülis én sem birom sex nélkül 2 napnál tovább.
2012. febr. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!