Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fog ez idővel tágulni? Okozhat...

Fog ez idővel tágulni? Okozhat majd bármiféle problémát?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy rettentően szűk vagyok. Voltam régebben nőgyógyásznál, fertőzés miatt, és azt mondta, hogy kúpot írna fel, de olyan szűk vagyok, hogy nem tudnám használni. Igazából még nem ujjaztam meg magam. Az utóbbi időben már próbáltam feldugni magamnak egy ujjamat, de a mutatóujjam kb az 1. ujjperc után már eléggé fájt. Van barátom, és hamarosan leszeretnék vele feküdni, de félek, hogy ez miatt nem fog működni. Ha mindig próbálom egyre feljebb dugni az ujjam, majd a barátom is megpróbálja ezt jobb lesz? Tágulni fog? Mikor feldugtam magamnak nedves voltam, szóval ez a probléma kizárva. Valami ötlet? Nagyon el vagyok keseredve ez miatt.

16L


2012. febr. 25. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
neked annyi....
2012. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha egy kúp nem fér el benne akkor az elég vészes, de van rá orvosi megoldás ha más nem használ :/
2012. febr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:(( Nem hinném, hogy tényleg ilyen vészes lenne, mert amikor megvizsgált az orvos, akkor is eléggé feldugta azt a pálcát, és eléggé kellemetlen volt, meg fájt, de mégsem volt olyan lehetetlen feldugnia...
2012. febr. 25. 18:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem óvatosan lehet tágítani...
2012. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mit takar az óvatos tágítás?
2012. febr. 25. 18:35
 6/12 anonim ***** válasza:
nem lehet h a fertőzés miatt vagy szűk?
2012. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Arra gondoltam hogy kellő síkosítás mellett fokozatosan tornáztatni a hüvely izmodat.Ez a technika ősi Indiai.

De a neten is utána nézhetsz ilyen módszereknek.

2012. febr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ellazulni, ha úgyse megy, akkor beszélj nőgyógyásszal.
2012. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! Biztos, hogy nem fertőzéstől van, ugyanis már nem vagyok beteg, ez már rég volt. Most jut eszembe, mikor rákérdeztem az orvosnál, hogy ez a későbbi szexuális életemben okozhat-e gondot azt válaszolta, hogy elképzelhető, szinte biztos, hogy fájni fog az első, de nem fog különösebb problémát okozni, ha elég nedves leszek. Viszont, ha az orvosom is így vélekedett, akkor nincs okom az aggodalomra, ugye? Csak mert, ha ezen is görcsölök, akkor amikor a párom próbálkozni fog akkor is ezen leszek fennakadva és biztos lesz a sikertelenség.
2012. febr. 25. 18:53
 10/12 anonim válasza:
100%

nyugi

szexuális izgatás hatására amúgyis tágul a hüvely, a duplájára kb.

ha az előjáték jó lesz, ellazulsz, stb akkor minden rendben lesz :)

2012. febr. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!