Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Számotokra jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Számotokra jelent bármiféle "problémát" ha egy lány (túlságosan) félénk, visszahúzódó típus?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, kicsit félénk, visszahúzódobb típus. Ez jelenthet majd bármiféle problémát pasik téren? Úgy értem vannak olyan pasik akiknek esetleg ez taszító lehet, vagy nem vesz észre, kislánynak tart stb? Az ÉRTELMES válaszokat előre is köszönöm! :)
2009. dec. 28. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
igenis meg nemis lehet valaki hamar rádtalál de azis lehet h emiatt gondod származik, álj optimistán a dolgokhoz és legyél merészebb :)
2009. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
visszataszítónak semmiképp se mondanám. Van aki ilyen. Ezzel semmi gond. DE nem árt azért megtanulni a női praktikákat. A férfi teszi az első lépést ugyan, de a nőnek kell jeleznie ;)
2009. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? :) Amíg nem csinálod azt, hogy a félénkséged miatt inkább bunkózol, meg elküldesz... Addig nincs probléma. :)
2009. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

lány vagyok, bocs h beleszólok, de szerintem egy idő után sok pasi megunja ha félős a bnője, ha csak te is belegondolsz józan paraszti ésszel. olyan fiút kell, hogy melléd sodorjon a sors, aki hasonló habitussal rendelkezik, mint te, érzékenyebb és türelmes. vannak ilyen fiúk, úgyhogy ne légy elkeseredve.


20/L

2009. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez mértéktől függ, de például, ha előttem meg se mer szólalni, akkor nem fogok vele összejönni az fix.

16/F

2009. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Utolsó: nem úgy vagyok félénk..csak nem kezdek el "illegni billegni" egy fiúnak. Nem hordok kirívó ruhákat, és viselkedésem sem oly Ha van barátom, ha van barátom, akkor midnen rendbe, akkor mellette már feltudok szabadulni:)
2009. dec. 28. 19:53
 7/11 A kérdező kommentje:
Elnézést. Amikor írtam a választ még nem volt ott az utolsó:D szóval az utolsó előttire gondoltam. És a tényleges utolsónak meg köszönöm a választ! :)
2009. dec. 28. 19:59
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem. Az én barátnőm is ilyen, nagyobb társaságban pl. elég csendes de velem nagyon nyílt és őszinte.De az ilyen lányok szerintem sokkal jobb kapcsolatot tud kialakítani, mert egy nyíltabb csajokkal például hamarabb tudsz smárolni(példának okáért) és ha nem 600 éve ismeritek egymást akkor ha visszahúzódóbb vagy jobban megtudod ismerni stb
2009. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én hamar meguntam...a csaj akart tőlem valamit,de olyan visszahuzodó volt,nem nagyon akart velem társalogni,meg semmi.aztán meguntam.meg sose akart a szemembe nézni,mindig az sms-eken keresztül beszéltük meg a dolgokat.elég gáz volt,ha nem lenne visszahuzodó már rég alakult volna a dolog.
2009. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Semmit, sőt előny jelent, én pont az ilyenekre bukok :)
2009. dec. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!