Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Okozhat bármiféle problémát...

Okozhat bármiféle problémát (túletetés), ha 6 hetes babám cumisüvegből is kapja a tejet?

Figyelt kérdés
Sajnos estére nem sok tej marad a mellemben és a babám nem tudja jól kiszopni, mert fáradt, ezért reggelenként lefejt tejjel pótolom, amíg éhes. Az elmúlt időszakban kicsit sokat gyarapodott a súlya, ezért aggódom, hogy esetleg túleszi magát a picur.
2010. okt. 15. 09:50
 1/1 anonim ***** válasza:
szia...én is féltem ettől,hiszen a magassága és a súlya is jóval több,mint az átlag.Sokat evett és eszik is.Én is gyűjtöttem.Nos nekem a védőnő és az orvos megnyugtatott,hogy semmi baj...ő tudja mennyi kell neki.Annak,meg csak örülj h gyarapszik a súlya...legalább lesz energiája ha már mozgolódik.Ha meg túleszi magát,akkor kibukja.4 hósak múltunk és már mi sem hízunk olyan nagy ütemmel és a tejcimet sem kell gyűjteni. :)
2010. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!