Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap a barátnőméknél voltam. Nem volt otthon senki csak mi ketten. Tv-ztünk a nappaliban és egyszer elkezd előttem vetkőzni. Aztán levette a nadrágot és elkezdett játszadozni a péniszemmel. Mondta hogy elakarja veszíteni a szüzességét de én erre azt mondtam hogy még korai(egy hónapja járunk). Nem sértődött meg mert végül csak pettingeltünk. Amióta ez a dolog megtörtént azóta mindig azzal jön hogy feküdjünk le de én még nem akarok...Mit gondoltok erről? Am 16 évesek vagyunk mindketten
2012. febr. 26. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te vagy az elsö férfi aki erre nemet mondott.
2012. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ez gáz?
2012. febr. 26. 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te jobban szereted a csajt mint ő téged.
2012. febr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy Te igazán szereted Őt,a csaj meg eléggé forróvérű...bár ettől még szerethet.Csak ő már előrébb jár Nálad.Mindenesetre ritka az olyan fiú,mint Te.A szó legpozitívabb értelmében.
2012. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Örülj, hogy neked jutott és TEDD MEG!

Ez olyan, mint ha kidobnál egy tál ételt, miközben mások éheznek.

2012. febr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
71%
ha kellőképpen felizgatott a csaj, minek váratod? amőgy ha nem akarod akkor valószínüleg nem állsz rá készen, tehát akkor még nem ajánlom. pettingeljetek tovább, amíg késznek nem érzed magad
2012. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj ne hallgass a sok kiéhezett válaszolóra,nagyon jól tetted, barátnőd könnyűvérű,és nincs semmi tartása.1 hónap valóban nagyon kevés főleg 16 éves gyerekként.Ebből látszik,hogy te nem a szexért vagy vele,megbecsülhetne érte.Ebben a korban amúgy sincsenek meg olyan mély érzelmek,nem baj ha vártok még.
2012. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!