Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele? A többi lent .

Lefeküdjek vele? A többi lent .

Figyelt kérdés
Én 15 éves vagyok a barátom 17 mind ketten szüzek vagyok 1 hónapja járunk...Szeptemberben jártunk csak én szakitótam egy hülyeség miatt most újra összejöttünk és hát ö nagyon szeretné ha lefeküdnék vele /de én is/azt mondja h nagyon szeret mindig vett nekem egy kis apróságokat :$ és 1 hónap után is kaptam tőle egy közös képet rólunk meg csokit .Ti mit gondoltok téleg szeret ? És lefeküdjek vele? KÖSZI előre is az értelmes válaszokat 15L =)

2012. márc. 4. 10:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem várj még vele.

Ha annyira szeret, akkor még 1-2 hónapot tud várni!!

2012. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még 1-2 évet sem ártana várni. De te tudod. Csak használjatok óvszert, az a lényeg.
2012. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
80%

"mind ketten szüzek vagyok"

Ilyen nyelvtannal inkább ne.(:

2012. márc. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
nah, egy kép meg egy csoki és szét is nyitod a lábadat? Hol is laksz?
2012. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy vesz neked dolgokat nem biztos, hogy szeret. Szerintem még várjatok vele. 1 hónap rövid idő. A pasi meg úgy tudja legjobban bebizonyítani hogy szeret ha képes várni, ha mondod hogy várjatok és ideges lesz akkor csak arra kellenél és nem érdemes vele foglalkozni. Meg különben is még annyi módon ismerkedhettek. 21L
2012. márc. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Dávidmester13 ***** válasza:
83%
1 hónap járás után úgy hogy már 1x szakítottatok is ? am szerintem a pasid csak kanos és meg akar döngetni, 1 hónap után felajánlja hogy feküdjetek le ? akkor nem szerelmes beléd hanem csak dugni akar ! és a kis apróságokkal meg ezekkel csak azt akarja neked beadni hogy nagyon szert miközben csak szexet akar ... és utána ebből a kapcsolatból is csak egy szexkapocslat lesz ! szerintem ne feküdjetek le , ha a pasi tényleg szeret akkor még tud várni (egy átlag kapcsolatban az 1. alkalom 7-9 hónap együtt járás után történik meg ) ha a pasid nem tud várni és elhagy akkor csak dugni akart és ennél jobbat érdemelsz !!! de ez a te döntésed én csak véleményt mondtam ... de mégis lefeküdtök használjatok óvszert anélkül NE !
2012. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Ha elég érettnek érzed magad hozzá (nem csak úgy, hogy bebeszéled magadnak, hogy elég érett vagy hozzá), akkor feküdj le vele. Mondjuk nekem mindegy mit csinálsz, nem az én bajom.
2012. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat , hát igazatok van és nem fogok lefeküdni vele.... bizonyítsa be nekem h tényleg szeret :)köszi
2012. márc. 4. 11:54
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne feküdj le vele több dolog miatt is,és hidd el ez nem rossz indulat,de nagyon éretlen vagy még,látszik a kérdésből,a kapcsolatodból,nem beszélve arról,hogy 15 évesen még nagyon fiatal vagy,és 1 hónap egy tini kapcsolatban nem idő,szerintem 1,5 évet min kéne várni,ráadásul a szerelemhez több idő kell,jobban ismerjétek meg egymást,az hogy apróságokat vesz inkább megvesztegetésnek tűnik,ne haragudj,de várj tényleg a te érdekedben,nehogy sérülj
2012. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi :$ elmondom neki h én még várni szeretnék nagyon szépen köszi a válaszokat
2012. márc. 4. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!