Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele? A többi lent .

Lefeküdjek vele? A többi lent .

Figyelt kérdés
Én 15 éves vagyok a barátom 17 mind ketten szüzek vagyok 1 hónapja járunk...Szeptemberben jártunk csak én szakitótam egy hülyeség miatt most újra összejöttünk és hát ö nagyon szeretné ha lefeküdnék vele /de én is/azt mondja h nagyon szeret mindig vett nekem egy kis apróságokat :$ és 1 hónap után is kaptam tőle egy közös képet rólunk meg csokit .Ti mit gondoltok téleg szeret ? És lefeküdjek vele? KÖSZI előre is az értelmes válaszokat 15L =)

2012. márc. 4. 10:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Várj még 1 évet minimum, hogy komolyan gondolja-e a kapcsolatot... Ha igen, akkor várni fog rád. Ha nem, akkor szakít.
2012. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
31%
Dávidmester13! Te hol élsz? 7-9 hónap várakozás,az alatt az idő alatt még egy normális nő is megunja.konzervatívan neveltek a szüleim,de még ők is azt mondták, hogy 2 hónap is bőven elég. szűz vagy még, hogy ilyeneket írsz?tudod te hogy milyen érzés az ilyen?
2012. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Fa**ért kell ennyire túlreagálni ezt az ügyet ?


Ha Te is szeretnéd, tegyétek. Ha nem szeretnéd, ne tegyétek.

Nagyon nehéz ?

2012. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csak egy csokit és képet?????Miért nem egy s-es mercédest???
2012. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ha tudod, hogy majd ha 10 év múlva visszagondolsz, hogy ezzel a sráccal vesztetted el, és úgy érzed, nem fogsz akkor elszomorodni, akkor nyugodtan. Egy dolgot biztosan tudok: nem vele fogod összekötni az életed, max. 5 évet jósolok, de szerintem sokkal kevesebb lesz. De attól nyugodtan lefeküdhettek. Szerintem várj még 1-2 hónapot, győződj meg róla hogy tényleg szeret, és akkor mindent bele. de ne feledd: ha nincs gumi, nincs buli! ;DD
2012. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!