Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez a felfogás ugye nem ciki?...

Ez a felfogás ugye nem ciki? Az van, hogy csak nászéjszakán szeretném elveszíteni a szüzességemet.

Figyelt kérdés
Mert azzal akarom először csinálni,akit igazán szeretek.Ugye ez nem gáz?
2009. jún. 9. 14:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
59%
nem, sőt romantikus:)
2009. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim válasza:
17%
Hollók?
2009. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim válasza:
61%
cipőt se veszek próba nélkül, nem? :) egyébként a te dolgod, de arra készülj, hogy a fiúk 90%-a nem bírja azt kivárni, tehát nagyon nehezen fogsz fiút találni, vagy könnyen szentfazekat. Az is lehet romantikus, hogy házasság előtt, ha jó a kapcsolatotok piros gyertyákkal a hálószóbában és még ezernyi kis apró trükk van, amivel fel lehet dobni az első szexet ;)
2009. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
63%

nem...csak nehogy az legyen hogy nem passzoltok szexuálisan...aztán utána ez legyen a váló ok.ma már nem csak gyereknemzés miatt szexelnek az emberek és a nőknek jó lenne élvezni.

Szóval ha neked szűk a vaginád és tágulásra nem hajlandó neki meg van egy 20 vagy afölötti micsodája neked kínszenvedés lesz életed végéig de legalább a szülésig és minden alkalommal úgy fogod érezni mintha a szüzességedet vesztenéd el...ezt tapasztalatból mondom sajna:(

2009. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
89%

Ha találsz olyan pasit, aki ezt tolerálja...

amúgy szerintem is romantikus :) , de én nem csinálnám, mert mi van ha kiderül pl, hogy nem illetek úgy össze?

2009. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim válasza:
82%

Ez a felfogás felettébb becsülendő, főleg a mai világban. De!

Én azért ellenzem ezt a nézetet, mert minden nőnek szüksége van a jó szexre. És ez nem minden férfival működhet. Képzeld el azt, ha a boldogító igen után derül ki, hogy az ágyban nem is passzoltok igazán... Akkor mit teszel?

A másik dolog pedig, hogy fontos, hogy legyenek tapasztalataid. Szerintem nincs azzal semmi baj, ha nem egyetlen férfinak adod oda magad. Persze itt nem arra gondolok, hogy fűvel-fával lefeküdj, normális kereteken belül mondom ezt. Szóval minden férfival más az együttlét. És minden egyes együttlét után egyre inkább kiderül mit szeretsz az ágyban, hogy mi fontos neked igazán. És ha megtalálod azt a partnert, aki testben és lélekben is passzol hozzád, teljes lelki nyugalommal vetheted bele magad a házas életbe.

Jobb ezeken a dolgokon még a nászéjszaka előtt túlesni.


Persze ez csak egy vélemény, és még véletlenül sem arra utaltam, hogy minden jöttmentnek dobd oda magad. Csak nem árt a tapasztalat, ennyi. :)


Remélem segítettem. :)

2009. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
86%

nem ciki és ha valaki tényleg szerelmes beléd akár még ki is várhatja a nagy napot. egy dolog miat nem ajánlanám, mert az első szex azért sokmindenkinél nem az a gyerekkori elképzelés szerinti "rózsaszínpillangós" álom.Sok nő vérzik olyankor és van aki igen erőteljesen... 1 órási vérfolt már odavágja a romantikát + plusz a nászéjszakádon a földön alszol, illetve fájhat is neked, szóval elég kevés az esély h olyan lenne mint ahogy elképzelted ha egyáltalán összejönne.Ha meg nem akkor ugrot a nászéjszaka...Szerintem job ha a addigra már öszeszokot pár vagytok iylen téren mert akkor tuti h sikerül, és szép élmény lesz.

A másik meg az, hg egy kapcsolatban nagyon fontos a jó sex, hiszen az orgazmus endorfint termel ami ugye boldogsághormon, ami keveseb veszekedést stb jelent. szal azért nem árt, h ha tudod h ki az az ember akivel az esküvőd napjától az életed végéig le fogsz feküdni (ideális esetben).Ráadásul ha neked az első lenne... hát én személy szerint nem ajánlom.

2009. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
46%

Akik azzal támadják ezt a nézetet, hogy mi lesz majd, ha nem passzolnak szexuálisan egymáshoz, nem gondolnak bele, hogy egy pár közösülés nélkül is képet kaphat a másik fél szexuális szokásairól, igényeiről?


Szerintem is nagyon dicséretes elhatározás! Egyáltalán nem gáz!

2009. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
56%

jó,hogy vannak a vilgáon még ilyen emberek,mint te:)

én úgy tervezem,h mondjuk az eljegyzésig várok.mert akkor látom,hogy komolyak a szándékai,de az tényleg nem lenne jó,ha esküvő után derülnének ki ezek a dolgok...

2009. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ez gáz.


Mégpedig azért gáz, mert magaddal cseszel ki. És ha nem lesz jó a sexuális életetek? Akkor hazavágtad az életedet és 95%, hogy elváltok utána vagy valaki félrejár majd (nem feltétlenül te, lehet a férjed marad kielégületlen).


Tehát lehet, hogy romantikus, de jó nagy baromság és minimum 50%-ban tesz tönkre olyan házasságot, ami amúgy lehetett volna boldog.



Én amúgy szűzlánynak a közelébe se megyek, nemhogy feleségül vegyem :D

2009. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!