Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk ti szeretitek elvenni...

Fiúk ti szeretitek elvenni valakinek a szüzességét?

Figyelt kérdés
eddig hány lánynak vettétek el?
2009. jún. 9. 21:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Én nem szeretem. Jobb ha már tapasztalt a lány :) 21/F
2009. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Bárkiét nem!

De a barátnőmét, akit NAGYON szeretek, azt igen.

2009. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Én még nem vettem el senkinek, de ha szerelmes a leányzóba aki ugyszintén szeret akkor elvenném neki, persze maximális odafigyeléssel. Inkább neki legyen jó mint nekem.
2009. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó válasz nagyon tetszik:"Inkább neki legyen jó mint nekem". Jó, hogy vannak olyan fiúk is, akik így gondolják:)
2009. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
eddig egy lánynak vettem el a szűzességét. És jó igen, jó érzés elsőnek lenni :)
2009. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
59%

Persze, ez a hobbim.

Hogy lehet ilyet kérdezni? Szeretitek...

2009. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
43%

Ez a 21. század hobbija? Gondolj bele, ha egy férfi több lánynak venné el, akkor jóval kevesebb férfinek lenne erre lehetősége.

Egyébként én meleg vagyok, és a szerelmemnek én voltam az első és vica verza.

2009. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%

21:31-nek.


Én a 21:27-es vagyok.

Rajtam kívül akad még ilyen fiú hidd el.

2009. jún. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%
hát... a szüzesség elvétele gyakorlati szempontból nem hiszem h egy nagy élmény, viszont a csajomnak, ha nagyon szeretjük egymást, persze h szeretném:)
2009. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem arrol van szo hogy kulonosen nagy elvezet lenne egy olyan lannyal lefekudni, aki most csinalja eloszor eleteben, hanem ennek erzelmi jelentosege van.


Ha egy sracnak sokat jelent a bartnoje, akkor ertekeli hogy olyasmit oszt meg vele amit meg senki massal nem osztott meg. Mivel ritkan kerulnek ilyen kozel egymashoz emberek felesleges lenne szamolgatni hogy egy vagy ketto vagy sehany.


Ha pedig egy srac reszerol nincs szo ilyen szoros erzelmi kapcsolatrol, akkor meg szerintem annyira nem nagy palya minel hosszab listat osszehozni olyan lanyokbol akiket a tapasztalatlansaguk es a fajdalmaik miatt valoszinelug nem volt tul nagy elvezet megdugni, ellenben sikerult megfosztani oket attol a lehetosegtol hogy valami kulonlegeset eljenek at valakivel aki igazan szamit nekik.

2009. jún. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!