Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok ti miért nem a férfias...

Lányok ti miért nem a férfias (erőss áll, sötét szőrzet, szúrós szemek stb) arcvonásokat kedvelitek és miért a babaarcú pasikat? Ha így van, akkor miért nem rögtön óvodás fiúkkal szexeltek?

Figyelt kérdés
Mert nekem ez felfoghatalan.
2012. márc. 14. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts!

Nekem pl. tetszenek a karakteres arcú, enyhén borostás férfiak is.

2012. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ismét egy elégedetlen lélek..
2012. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

nem mindenki egyforma. senki nem mondta h azokat kedveljük.

lehet amúgy, h tizenéves lányoknak ez tetszik, ne általánosíts, nekem is ez tetszett régebben, hál'istennek most már kezdem kinőni.

2012. márc. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Linkelj már pár képet, hogy kire vagy irigy, kire gondolod, hogy hasonlítasz és milyen vagy valójában? Nem hinném, hogy az óvodásokra buknék...
2012. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ilyesmi pasikra.


[link]

2012. márc. 14. 22:52
 6/14 anonim válasza:
hallod, nekem ilyen sosem volt, és nem is kéne. nem értem miről beszélsz. ha vkinek tetszel, akkor tetszel úgy is. ne hasonlítgasd magad ezekhez.
2012. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ne vonatkoztasd, légyszi, a megállapításaidat valamennyi nőre, mert úgysem lesz igazad. Nekem nem tetszenek a babaarcú pasik. De egyébként ők nem tehetnek róla, hogy milyen arc nőtt a fejükre. Az van, ami van. Ezen aztán tényleg nem lehet változtatni. Az ideálok változnak az idővel és most éppen ez van feljövőben, meg persze személyenként is. Az ízlés szubjektív és nem lehet megmagyarázni. Próbáld meg elfogadni, hogy az emberek nem egy kaptafára készültek, vannak nők, akiknek a babaarcú fiúk tetszenek, másoknak meg a hozzád hasonlók.


24/l

2012. márc. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ha sz@r a csajozási technikád,akkor lehetsz te maga a földre szállt adonisz,vagy lottónyertes,akkor is kocoltatni fognak 2perc után.

uh a kudarcod nem a nyunyók hibája.

2012. márc. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22.52 Nem,nekem nem jönnek be a búzák.Meg az még 16 se lehet:D
2012. márc. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Magadba kéne nézned mielőtt másra mutogatsz... Biztos a világ mindenség összes csaja a hülye mert te nem tudsz kifogni egyet....

én azt hallottam, hogy a férfiak mindig egyből a megoldást keresik, és a nők nyígnak mindenért...akkor tessék ebben légy férfi

2012. márc. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!