Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Férfias szörzet kialakulásának...

Férfias szörzet kialakulásának gyorsítása (?! )

Figyelt kérdés

azt szeretném tudni hogy van-e mód arra h ennek a fejlődését elősegítsük?

valami amivel fellehet boritani a hormonháztartást vagy a tesztoszteron szintet vagy ami kell hozzá


nem arról van szó hogy nincs fejlődés, csak későnérő tipus vagyok és igy is kell borotválkozni meg úgy is, csak igy nem azért mert már normális szakáll nő meg ilyesmi..

és lehet fogjátok mondani h addig kell örülni míg nem kell ezt énis tudom mert nemiszervnél is addig kényelmes mig nincs mit, mostmeg már van mit, de ha belegondolsz azmeg ciki ha nincs mit :D


és amiről tudok hogy ilyet idéz elő az a gyúrósok által használt anabolikus szerek mellékhatása


2010. szept. 15. 13:21
 1/9 A kérdező kommentje:
ja igen és 17/F
2010. szept. 15. 13:22
 2/9 anonim ***** válasza:

miért kell ilyenekre gondolni, hogy már ilyen kis korban tönkre vágni valakit hormonokkal, csak mert nincs olyan szőrzete amit leborotváltathatna.



ha hormonbaja van akkor meg endokrinológus,tud okosat mondani

2010. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne légy már hülye, majd megférfiasodsz, ha eltelik pár év. 17 évesen még nem vagy férfi, nem is nézhetsz ki úgy.
2010. szept. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

kösz az építő hozzászólásokat, esetleg valaki hogy kössem fel magam? =)

nemtudom miért nem lehet megérteni azt hogy van akinek nagyon rosz a közérzete e miatt.. én is ilyen vagyok, ez van

2010. szept. 15. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
szedj tesztoszteront. van asszem a bio-technek ilyen bogyója, vagy a scytechnek.. nemtudom
2010. szept. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2010. szept. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor azt kezeltesd, hogy emiatt vannak ilyen pszichés tüneteid.


Ha tesztoszteront szedsz, ne csodálkozz, ha hormonzavaros vagy rákos leszel majd.

2010. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kösz az aggodalmat, de nem igazán hat meg :D
2010. szept. 16. 16:47
 9/9 anonim ***** válasza:
nem aggódom érted, mert nem ismerlek, csak válaszoltam a kérdésedre
2010. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!