Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jóképű = férfias? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű = férfias? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy csomó olyan pasi van, akik helyt állnak az élet minden területén, de nem "jóképűek" és a nők nem is tudnak férfiként rájuk tekinteni, csak barátként. És vannak a "jóképűek", akik nem képesek zöldágra vergődni még a saját életükkel sem, de az ilyenekről egyből áradoznak a nők, hogy milyen macsó, meg férfias és csorgatják a nyálukat, csupán azért, mert jól néznek ki. Ennyiből állna a férfiasság? Jól nézel ki férfias vagy. Átlagos külsővel rendelkezel jó leszel barátnak, mert nem képesek a nők férfiként tekinteni rád?
2012. márc. 8. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Hasonló a hasonlót keresi. Egy pláza p*csának a szépfiúk fognak kelleni, egy átlagos nőnek meg egy átlagos pasi. Kinek mi a fontos.
2012. márc. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

tudod, van aki azt hiszi, a szépsége mindent megold helyette.

Később ezekből lesznek azok a férjek, akiknek a felesége anyjuk helyett az anyjuk, vagy agglegények maradnak.

2012. márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon általánosítasz...
2012. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az első kommentelő jól megírta. én nem keresem az ilyeneket, én csak egy magamhoz hasonló embert keresek, aki legalább olyan szerencsétlen mint én:):D

ha a lánynak ez a fontos, h szép legyen a párja külseje, akkor istenem. nekem pl. sokszor olyanok is bejönnek, akikre mások azt mondják h retardált külseje van. nem tudhatod kinek mi tetszik.

2012. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én csúnya vagyok?
2012. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam hogy nézel ki? :P
2012. márc. 8. 14:44
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Telepátiával találd ki hogy nézek ki :D
2012. márc. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 awesomeness00 válasza:
100%

Az a baj, hogy egyre több nőben ez fogalmazódik meg! És nem csak a plázacicusokban!

(igen nem vagyok valami szép, de legalább ápolt vagyok)

2012. márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon jóképű pasival nem tudnám elképzelni az életem.Általában kevés agyi kapacitással rendelkeznek,túlzottan szeretik önmagukat,hiányzik a humor vagy a beszélgetés.Én általában a pasi stílusába szeretek bele,amikor érzem hogy van benne valami ami megfog.Persze vonzódjak is hozzá.. Ha szerethető,mint ember,akkor ráadásul még szebbnek is látom:)
2012. márc. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy fontos dologot elfelejtettel kozolni velunk. Ezekben a ferfiakban mind van egy nagy negativ kozos tulajdonsag:

nem eleg gazdagok...

2012. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!