Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mindig kikosaraznak a lányok,...

Mindig kikosaraznak a lányok, már 24 éves vagyok, otthon a szülők már melegnek néznek. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meleg, de nem nézek ki túl jól. Apám szerint szebb vagyok az ördögnél, így simán kellene bnőt szerezni. Szerintem nagyon nehéz, hanem néz ki jól az ember. Vélemények?
2012. márc. 14. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:

van egy könyv szinte neked írták

nézz utána

neil strauss a játszma

2012. márc. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ma még csak a 25. ilyen típusú kérdés. omg. nem külső kell a nőknek, hanem jó duma és önbizalom.


van egy haverom, alacsony, kövér, raccsol, mégis mindig van nője, mert olyan szövege van, hogy hihetetlen.

2012. márc. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
gondolom, te vagy az aki a k.rvázós kérdéshez is irt.. ehh, fiúk, fiúk.. mi ez a nagy kesergés????
2012. márc. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ne itt siránkozz hanem lépj a tettek mezejére:)

Van elég sok ronda pasi, akinek van bnője..jól el tudják magukat adni sztem..

Amúgy meg ne a külvilággal foglalkozz, hogy nekik megfelelj..és csak ezmiatt akarj bnőt magadnak..

2012. márc. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok az, aki a prostis topikban írt. Az én szüleim kb. nagy ívben tojnak arra, hogy mikor lesz barátnőm.
2012. márc. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meséld el szépen a szüledinek, hogy azzal baromira nem segítenek, ha szekálnak -.-


Egy-két alkalomra nem nehéz barátnőt szerezni (bár ez csak akkor működik, ha jól nézel ki / jó dumád van).

Komoly barátnőt találni meg rengeteg idő és sok visszautasítás árán lehet.

2012. márc. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha csúnya vagy, akkor sajnos csak pénzzel tudsz nőt szerezni. Üdv a klubban!
2012. márc. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Jó nagy szemét szüleid lehetnek!
2012. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne szemétség részükről? Érdekük, hogy kiélvezze a fiatalságát, nem úgy, mint nálam, hogy magasról tojnak erre.
2012. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!