Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miket csinálhatunk a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket csinálhatunk a barátommal bent a lakásban? (szexen kívül, szülők valószínűleg otthon)

Figyelt kérdés
Jó ötleteket várok,hogy ne unatkozzunk:)
2011. aug. 16. 00:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Süssetek szilvásbuktát, mert azt szeretem. Vagy házi pálinkát.
2011. aug. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Sztem csináljátok azt, hogy egymást megalázzátok... gondolok itt egymás lekakilására, lepisilésére vagy egymásra hányására.
2011. aug. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 napietus ***** válasza:
kártyázzatok :)
2011. aug. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Tusoljatok, fürödjetek, tv, valami jó film, ölelkezés :D
2011. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 napietus ***** válasza:
100%
vagy sakkozzatok, legalább jobban megismered.
2011. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
olvasgassátok a gyakori kérdéseket és tegyetek fel ehhez hasonló hülye kérdéseket.... :)
2011. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Mi

- kiszoktunk ülni az udvarra, iszunk valamit. Én néha sör, ő üdítő és bámuljuk közben a nyugodt tájat. Faluban lakom.

- napozunk, vagy csak szimplán nézzük ruhában az eget egy pléden; takarón.

- tollasozunk, kutyával játszunk.

- szobámban beszélgetünk, huncutkodunk. Nem csak szexet értek ez alatt.

Például imitálom, hogy megerőszakolom, miközben röhögőgörcsöt kapunk. Én voltam legutóbb a pedofil, aki egy képzeletbeli kést szorít a nyakához. Majd megkérdeztem, hogy "melyik idegen szatírral smárolsz ilyen érzékiesen Anitám?"

2011. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Feküdjetek az ágyon, nézzétek a TV-t, közben bújjatok össze váltsatok hosszú csókokat. Esetleg felvehetsz valami lengébb dolgot is, hogy a barátod betudjon nyúlni a puncidhoz.
2011. aug. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Mi verekedni szoktunk.
2011. aug. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem az ilyen kérdésekben, hogy mégis milyen kapcsolatban éltek, ha nem vagytok képesek közösen elfoglalni magatokat? Én speciel nem bírnék kapcsolatban élni egy csajjal, akivel esélyes unatkozni. Nyolcadik évemet taposom a párommal, de mai napig át tudunk dumálni éjszakákat, vagy leülni kártyázni, sakkozni, esetleg nekiindulunk gyalog a vakvilágnak. Arra is volt példa, hogy poénból fociztunk a kertben.
2011. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!