Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok és összejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok és összejöttem egy 26 éves fiúval. Hogy mondjam el otthon hogy ne akadjanak ki? szülők ti hogy regálnátok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kamasznak tartod magad, hogy ebbe a kategóriába írsz? Egy év múlva felnőtt vagy. A reagálást pedig szülője válogatja. Mondd el nekik őszintén, mi nem tudhatjuk, hogy milyenek a szüleid.
2011. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapja vagyok együtt a barátom, akivel köztünk hatalmas korkülönbség van. Röviden tömören: nyáron elmentem dolgozni, oda, ahol apám is dolgozott, ott megismerkedtem a sráccal, randizgattunk, összejöttünk, azóta boldogok vagyunk. Mivel apám is ott dolgozott, hamar megtudta, egy szava nem volt (csak kifogásolta, mert nem milliomos). De itthon senki nem akadt ki. Mindenki felfogta, hogy mindkettőnknek jó ez így, szerelmesek vagyunk, én nem a pénzre megyek, ő sem a szexre.

Nagymamámnak pl így mutattam be (anyum meghalt kicsi koromban): - Mama, átjön az egyik nagyon jó barátom, aki az ex-kollégám, de ne lepődj meg, mert 20 évvel idősebb nálam.

Kicsit elhűlt, de megbarátkozott vele azalatt a két-három óra alatt. Két-három találkozás után megkérdezte, hogy van-e több is valami köztünk, én meg bevallottam neki. Nagyon szerencsés vagyok a családommal. :)

2011. dec. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
9%

ma 00:03


Nagyon is az még, sőt 18 évesen is ugyanolyan gyerek marad. Csak papíron nem.

2011. dec. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!