Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek sok olyan 20 éven...

Szerintetek sok olyan 20 éven felüli, jóképű pasi van aki szűz?

Figyelt kérdés

Ennél jobban nem tudtam megfogalmazni a kérdést.

Mostanában rengetegszer olvasok itt gyakorin 20 éven felüli szűz pasikról, van aki már a harminc felé közelít. Azon gondolkodtam,hogy vajon hány rosszabb külsejű és hány jóképű, de félénk pasi lehet közöttük, vagy egyáltalán előfordulhat olyan,hogy valaki jóképű de szűz?? Nyilván léteznek ilyen emberek de szerintem nincsenek sokan. Vélemények?


2012. márc. 20. 22:21
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Biztos örülnék neki,ha léteznének ilyen férfiak:)
2012. márc. 27. 13:36
 32/44 anonim ***** válasza:

Miért örülnél neki?:D

Ha valaki 20 felett szűz, akkor annak 4 oka lehet:

1, Búza. Ezt nem is kell ragozni...

2, Saját akaratából, vallási okok stb.

3, Ronda vagy olyan testi/külsőleges problémái vannak(akár fogyatékosság stb.), ami miatt képtelen összeszedni egy csajt.

4, Önbizalomhiány, de azon kívül minden rendben van vele.

5, Előzőek különböző kombinációja.


Ha nagyon egyszerűen és tömören akarjuk a lényeget, akkor ezek vannak. Nyilván van még ezeken kívül is lehetséges ok.

Te a 4-es kategóriába tartozó emberekre vagy kíváncsi:D Hát én is oda sorolom magam... De már nem sokáig:P

2012. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
azért mert nem tartanám cikinek,hogy én is az vagyok.
2012. márc. 27. 16:45
 34/44 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ha szabad megkérdeznem...

A lányoknál egyébként se ciki:) De, ha te ettől jobban érzed magad, akkor én itt vagyok:D

2012. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

Hát lehet,hogy a lányoknál nem olyan ciki, de egy bizonyos kor után azért már cikinek tartja az ember.

21 vagyok.

2012. márc. 27. 21:40
 36/44 anonim ***** válasza:

Ellentmondásokba keveredtél:P

Azt mondtad, hogy nem ciki 20felett szűznek lenni. Erre most 21évesen cikinek érzed, hogy szűz vagy? Ráadásul lány létedre?:)

És te hogyan látod magadat? Külsőleg-belsőleg? Mi az oka annak, hogy még szűz vagy?

Csak szimplán kíváncsi vagyok:)

2012. márc. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Se fiúból, se lányból nem jó a szűz. A szűzesség = tapasztalatlanság. Próbáltál már tapasztalatlan emberrel táncolni?! Nagyon kiábrándító dolog, mindkét fél számára elég kellemetlen tud lenni.
2012. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

"Se fiúból, se lányból nem jó a szűz. A szűzesség = tapasztalatlanság."


Van, aki már az első bevetésén nagyot alakít és van, aki még a 20.-on is bénázik. Erről csak ennyit...

2012. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Van, de nem ez a jellemző!
2012. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Küldjek képet ? :-)
2012. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!