Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen egyszerű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen egyszerű a képlet? Egy pasi értéke kizárólag az alapján van mérve, hogy mennyire "helyes" "jóképű"?

Figyelt kérdés
Csak mert úgy látom már évek óta, gimiben is, most meg egyetemen is, hogyha jóképű a faszi akkor a csajok nyomulnak rá, facebook-on teleírják az üzenőfalát, lájkolják minden fényképét meg a szarságait stb. Aki csúnya attól meg egyszerűen undorodnak, facebook-on van 1-2 lájkjuk az is pasitól. Jó, tudom, hogy 30 év kor körül bejön a vagyon, a pénz faktor is a képbe, de az is csak egy dolog. (21/F)
2012. márc. 11. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem. Megvezetni csak azt lehet aki hagyja magát.


Te hagyod magad?

2012. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kisugárzás függő is.
2012. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van, sajnos. Régebben számított a származás meg intelligencia, a mai felszínes világban meg a kinézet. A facebook meg undorító, én töröltem magam.
2012. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ne haragudj, hogy kötekedek, de miért fáj neked az, hogy xy nem kap lájkot? Tehát bocs, de attól még, hogy valaki "post"-ját többen lájkolják, attól még ő nem lesz jobb ember. Egy ember értékét és milyenségét, bármennyire hihetetlen is nem az határozza meg, hogy most az aktuális postját hányan lájkolják.
2012. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem fáj, mint mondtam, szerintem a facebook többet árt, mint használ az emberi kapcsolatoknak. Véleményem szerint a kérdező csak ezen a példán keresztül akarta bemuatni a dolgot.
2012. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Most komolyan meg kell fordítanom a kérdést? Hogy a pasik csak a helyes lányokra buknak, aki ronda azt elkerülik? Nemár! Pedig így van, szokjátok már meg. Oda-vissza.
2012. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ötödik: Második vagyok. Persze, csak tudod nekem lassan facebook fóbiám van :D Tehát rengeteg más területről lehet ide példát hozni, csak szemet szúrt, hogy a kérdező pont a "lájkok számát" hozta. De mondok ide egy "viccet", 1000 éves, de idevág:

-Ha egy lány képe 150 lájkot és 120 kommentet kapott, -akkor mi hiányzik?

-A ruha!

2012. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Éppen ez az, hogy régen nem így volt. A nők voltak a 'szebbik nem', a vonzerejük adta az értéküket. A férfi meg akkor volt jó 'party', ha intelligens volt, jó családból származott, és tudta biztosítani a család fizikai és pénzügyi biztonságát. Ez megmaradt, pluszban hozzá jött, hogy 'jóképűnek' is kell lennünk. Hol itt az igazság?
2012. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is az van amúgy. :D nem védem a kérdezőt, szerintem is lehetett volna jobb példát hozni.
2012. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, viszonylag aktív fészbőkfelhasználó vagyok, de mégis csak olyan ismerőseim vannak, akikre nem jellemző sem a fészbúkmánia, sem ez a felszínesség. Nahát.
2012. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!