Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz srácok nektek örökös...

Szűz srácok nektek örökös harc az életetek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és a fiú ismerőseim kb 80%-a szűz még, ahogy én is. Mostanában azt vettem észre, hogy a szűz srácoknak állandóan búvalb@szott fejük van, és eléggé pesszimisták, és ez ahogy idősödnek csak romlik, és sajnos ez alól nincs túl sok kivétel. Nekem sem volt még barátnőm, és én is szűz vagyok, de valahogy lesz@rom, mert tudom, hogy ha rágódnék miatta akkor kialakulna bennem egyfajta kisebbségi érzés, ami miatt felnőtt koromban egy sz@r ember lennék, aki mindenkivel bunkó. Nekem is volt kb 1 év amíg zavart, hogy sosem volt még barátnőm, de aztán valahogy észrevettem, hogy lehet máshogy is gondolkodni, és ki kell élvezni az éveimet, mert az összes csak egyszer van :) Szóval szűz fiúk akik itt utáljátok az életet gyakorikérdéseken, ki a gép elől, és irány horgászni, focizni stb! :)
2012. márc. 21. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Bár már nem is vagyok szűz. xD
2012. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Hol laksz te? :D Amerre én lakok, ott a fiúk 80%-a már NEM szűz. :D De máshol is ezt hallom.:/
2012. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Soha életemben semmi gondom nem volt a szüzességemből.
2012. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tündéri Panka: A Marson
2012. márc. 21. 18:44
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen, lehet benne valami de valóban ebből a helyzetből erényt kell kovácsolni. Pl. ha még sikerül megőrizned az ártatlanságodat jópár évig akkor megírhatod majd a "Hogyan maradjunk minél tovább szüzek" című kiváló társadalomkritikai alkotást. Vagy ha nem te majd én mindenképp megírom.

23F

2012. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
kérdező ezzel én is így vagyok amúgy :)
2012. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen. 26 vagyok és nem merek egy lányt sem megszólítani, mert meg sosem csokoloztam, nem fogtam női kezet stb. Felek, hogy ket nap ura úgy kinevet engem mint a ponty és kibeszelnek a bnoivel, aztán mindenki megtudja, hogy lúzer vagyok.
2012. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Járom az utam,veled vagy nélküled, Nem féltem magam,létem a küzdelem...
2012. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

#8


Az egy kicsit másról szól, nemde? :)

2012. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Hát...részben.


Valamilyen szinten ide vág ez a kérdésem, ha gondolod olvasd el:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2012. márc. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!