Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz srácok nektek örökös...

Szűz srácok nektek örökös harc az életetek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és a fiú ismerőseim kb 80%-a szűz még, ahogy én is. Mostanában azt vettem észre, hogy a szűz srácoknak állandóan búvalb@szott fejük van, és eléggé pesszimisták, és ez ahogy idősödnek csak romlik, és sajnos ez alól nincs túl sok kivétel. Nekem sem volt még barátnőm, és én is szűz vagyok, de valahogy lesz@rom, mert tudom, hogy ha rágódnék miatta akkor kialakulna bennem egyfajta kisebbségi érzés, ami miatt felnőtt koromban egy sz@r ember lennék, aki mindenkivel bunkó. Nekem is volt kb 1 év amíg zavart, hogy sosem volt még barátnőm, de aztán valahogy észrevettem, hogy lehet máshogy is gondolkodni, és ki kell élvezni az éveimet, mert az összes csak egyszer van :) Szóval szűz fiúk akik itt utáljátok az életet gyakorikérdéseken, ki a gép elől, és irány horgászni, focizni stb! :)
2012. márc. 21. 18:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

18:48


Kinevetnek, mint a ponty? Én még nem láttam pontyot nevetni. No mindegy. Amúgy szerintem ne parázz ezen, ezt tapasztalatból mondom én 23 éves vagyok és sokkal rosszabb, ha rágörcsölsz a témára. Vannak még jóravaló leányok, hidd el. Pl. sok van aki nem nevetne ki, max utána a barátnőivel. Nem még akkor sem. Vannak még rendes lányok ilyen téren. Én speciel nagyon bízom ebben.

2012. márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez most mi?
2012. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%
Határozottan harc az életem 23 évesen, sőt, hamarosan 24 leszek. Valamilyen módon ki kell írtanom magamból a szexuális gondolatokat, elvégre teljesen tapasztalatlan fejjel most már semmi esélyem arra, hogy legyen párkapcsolatom.
2012. márc. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: igen, örökös harc az életem, a leg alapvetőbb vágyaimért is kínkeserves harcot kell vagy kellett vívnom, sokszor eredmény nélkül, most 34 éves vagyok és nem látom az alagút végét, csak azt hogy egy felesleg , egy kelés vagyok , egy élősködő parazita, akinek talán meg se kellett volna születnie, hisz mindenki utálja.
2012. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, én tegnap a vonaton, találkozta megy csajjal, oda ült mellém, (volt üres hely) a jeeiből pedig úgy láttam, tetszem neki, még sem beszéltem vele, pedig tudtam hogy kell, éreztem, nem szalaszthatom el, mert megbánom, meg is bántam, ugyan ott szált le, ahol én de facebookon sem találom sehol , alig emlékszem az arcára is, a testalkata, viszont hűűha szexi. Az a baj, hogy nem igen merek szemezni, ránézni mondjuk így, vagy a környezetemben egy nőre, tehát úgy viselkedek, nem érdekelsz, nem is látlak, pedig... attól félek, azt hinné, hogy bámulom, pedig már annyi csajom lehetett volna, ronda sem vagyok, sőt, jó, sportos testalkatom is van,, csak e zaz alamuszinyusziság x). Munkás ruha volt rajtam, koszos is voltam pedig:)) gyakorlati hetem volt, suli mellett. Szóva lfel a fejjel, nem vagy még elkésve! 20/F Add önmagad...
2012. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!