Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Régimódi lennék? 1éve és...

Régimódi lennék? 1éve és 1hónapja járok a barátommal..de még ezalatt az idő alatt nem éreztem elérkezettnek az időt hogy lefeküdjünk..

Figyelt kérdés
Mind a ketten szűzek vagyunk..és majd most a nyár folyamán úgygondolom, hogy itt az idő.ezmiatt sokan "hülyének" tartanak, hogy ennyi időt vártam..& változtatni fog vmit az első alkalmon ez az 1év várás,, Mármint hogy lesz ettől jobb?
2009. jún. 13. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha eddig nem voltál felkészülve rá,akkor csak rossz emléket,nyomot hagy benned,egyáltalán nem vagy régimódi azért,mert az 1.héten nem feküdtél le vele...:)

Szerintem ez tök oké.

2009. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy régimódi.Ha te még nem látod elérkezettnek az időt,akkor ne erőltesd-csak megbánnád.Csak akkor tedd meg,ha készen állsz rá testileg és lelkileg is. Ne más véleményét nézd, ez a te életed, a szívedre hallgass.

a másik kérdésedre pedig: lehet h jobb lesz,mivel már ennyi idő alatt eléggé megismerhettétek egymást, de sok múlik azon,hogy mennyire figyeltek egymásra, mennyire lesz óvatos a fiú.

2009. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem annyira az időtől függ, hanem az érettségtől (mennyi idősek is vagytok?) és a viszonytól.

Ha egyébként szeretitek egymást, és petting is van, és élvezitek is - csak rajtatok múlik, hogy mikor léptek tovább.

2009. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
16év.. mind2en
2009. jún. 13. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen megfelelő ez a várakozási idő a Ti korotokban. Ha nem mered büszkén vállalni az elveidet, és ennyire aggaszt, hogy mások mit gondolnak, akkor nem kell mindent mások orrára kötni. A Ti dolgotok!

Az első alkalom az érzelmek megléte mellett akkor lesz jobb, ha nem rögtön akartok mindent, hanem előbb (akár hónapokg is!) "petting" által felfedezitek egymás testét (ha erre még nem került sor, és a közösülésen kívűl más módokon kielégítitek egymást. Ne akkor lássátok egymást először meztelenül, amikor már szexelni is fogtok, mert mindketten csak idegesebbek lesztek. Persze ha eláraszt benneteket a szenvedély, azt nem kell elnyomni! (koto nlegyen Nálatok!) De "teljesítménykényszer" ne legyen!

Biztos szeretitek egymást, szerintem jó lesz az első alkalom! ;)

2009. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ennyi várakozás bőven elég volt. Volt ismerősöm, aki egy hónapot alig bírt kivárni. Olyat is hallottam hogy fél évet bírt a csávó, majd otthagyta a csajt szex, vagyis annak hiánya miatt.

Én azt mondom, ha 1 évig szerettétek egymást, akkor vagy nagyon türelmes a fiú, vagy nem elsődleges szempont neki a szex és ha elkezditek, akkor valószínűleg még jobb lesz a kapcsolatotok, hiszen iszonyat jó érzés, az első alkalmat kivéve :) Azon meg túl kell esni, ha mindketten figyeltek a másikra és szeretitek egymást, akkor nem lesz baj.

2009. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi : ) : )
2009. jún. 13. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!