Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy hónap után átmenni. Ez...

Egy hónap után átmenni. Ez túl kevés idő?

Figyelt kérdés

Átmehetek hozzá? Két hónapja ismerem, egy hónapja vagyunk együtt.

És a pettinget mikortól szabad?


2012. márc. 22. 16:40
1 2
 11/17 kittip válasza:
Szerintem mindenképpen először a fiú menjen át hozzátok és mutasd be őt a szüleidnek, ha komolyan gondolod vele! :) Azután már te is átmehetsz hozzá. Amikor én kezdtem járni a párommal, 1 hónap után átjött, bemutatkozott a szüleimnek. Ezután szinte minden héten többször jött udvarolni! 2-3 hónap után mentem el én is az ő szüleihez. (Én is szintén tizenhat voltam akkor.) 5 hónap után, mikor már teljesen biztos voltam abban, hogy szeretem és ő is szeret, elveszítettem vele a szüzességem. Azóta a férjem, és a két gyerekem apja! :)
2012. márc. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
mi az, hogy mikor szabad???? ááá nincs erre jogszabály! csináld ha felkészült vagy rá, érzelmileg és információval. de ha te a magánéleted ilyen dolgaihoz mástól kérsz engedélyt, ott még nagy hiányosságok vannak.
2012. máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy engedélyt kérek, csak nem akarok könnyűvérűnek tűnni a szemében.
2012. máj. 20. 16:47
 14/17 anonim ***** válasza:
jó, ehhez érettség kell, lelkileg, és agyilag, neked ilyen nincs. ne tedd akkor. majd ha nem kérdezed, hogy mikortól szabad, és TUDOD hogy ez neked is jó lesz, és neki is, és tudod hogy nem kihasználni fog, akkor csináld. és egyébként akkor nem fogsz ezen gondolkodni hogy könnyűvérűnek gondol-e, mert tudod hogy nem, mert nem azon a szinten vagytok. de te ott még nem tartasz.
2012. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#14


Tudom, hogy ezzel oltani akarsz, de igazad van. Valamiért mástól várom, hogy mondja meg, mit tegyek.

2012. máj. 20. 18:28
 16/17 anonim ***** válasza:
nem oltani akarlak, ez az igazság. várhatod mástól hogy megmondja, mit tegyél, szíved joga, de szerintem ez rossz dolog. és amíg magad nem jutsz dűlőre, és ismered fel helyzetedet, és hogy hol állsz benne, meddig jó elmenni,addig még tapogatózz! hogy megtudd. és nem tőlünk várd a választ...maximum tanácsot adhatok. és ezek azok voltak.
2012. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, és tudom, hogy igazad van, szóval köszönöm. Most úgy érzem, és remélem, ez tényleg a jó megérzésem, hogy nem csap be, és szívesen átmennék hozzá, hogy még közelebb kerüljünk egymáshoz.
2012. máj. 20. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!