Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnöm miért szédül sex...

A barátnöm miért szédül sex után és most vesztette el a szüzeségét lehet hogy ezért van?

Figyelt kérdés

hányinger is van és a hasa is fáj

és ez volt az elsõ együtt létünk



2012. márc. 26. 15:44
 1/5 A kérdező kommentje:

nem igaz hogy nem tudtok értelmes válaszokat adni

az ilyeneket fejbe kén löni mint amilyenek ti vagy

2012. márc. 26. 16:53
 2/5 anonim válasza:

Legalább akkor már írni tanulnál meg! Nem a Facebook-on vagy az agy nélküli trollok közt!


Miért szédül? Első alkalom, izgatottság, pirulás, szédülés, stb. Normális. Kicsit felment a vérnyomása az izgalomtól. Hasfájás is lehet idegi alapú.

2012. márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van, kb. rettegett a csaj és megviselte. Ne lepődj meg, ha egy ilyen élmény után évekig nem akar majd szexelni.

Ez van akkor, ha valaki nem azért szexel, hogy jól essen, hanem azért, hogy legyen mivel dicsekedni fészbúkon. Vagy te fenyegetted meg, hogy szakítasz, ha nem rakhatod be neki?

Hány éves a csaj?

2012. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Úristen nagyon túl dramatizáljátok. A hasa azért fájhat mert durva voltál, mélyen hatoltál bele. Legközelebb a lányra is figyelj ne csak magadra. Anno nekem is sokszor volt hányingerem és szédültem szex után. Ez az aktív mozgás miatt van. Ha befejeztétek a szeretkezést mond neki, hogy igyon meg azonnal egy pohár vizet. Utána nem lesznek ilyen panaszok. Nekem is doki ajánlotta és bevált. Figyelj oda arra a kicsi lányra ne legyél mohó és önző
2012. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a szüzességem elvesztése óta(2hete)nekem is enyhén fáj a hasam(olyan mintha meg akarna jönni),pedig a barátom nagyon odafigyelt rám,nem volt durva,és az óvszerrel is minden rendben volt(tehát sztem nem vok terhes)...én is rákérdeztem itt,és azt írták,h lehet h allergiás vagyok arra az óvszerre,próbáljunk majd másat...
2012. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!