Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiatal lány vagyok szeretném...

Fiatal lány vagyok szeretném elveszteni a szüzességemet de egy olyan "egyéjszakás kaladdal". Olyan pasit keresek aki szívesen válalkozik erre, és teljes élményben lesz részem. Hol tudok ilyen pasit keresni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 14:02
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
megtaláltad :D csak kár hogy ez egy kamu kérdés megin
2009. jún. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hany eves vagy?
2009. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Olyat aki vállalkozna rá, tuti, hogy találsz. De hogy teljes élményben legyen részed... Na látod, ilyet csak akkor találsz, ha érzelmileg is együtt vagy a sráccal. Nem gondolod, hogy komolytalan a kérdés? Vagy ha komolyan is gondoltad, akkor rossz oldalon tetted fel. Ilyet egy "társkereső" oldalra tegyél fel, szerintem találsz jelentkezőket, ha más nem, jó pénzért! :P
2009. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
1éjszakás kalanddal? :) akkor lehet téged utána a normális pasik nem fognak jó szemmel nézni, magyarul ribanc leszel!
2009. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

de rossz már neked, ha így akarod elveszíteni, még szép h. KAMU KÉRDÉS!!!!!!

NA PÁPÁ

HA ANNYIRA EL AKARNÁD VESZÍTENI, KÉRDEZŐS OLDALAK NÉLKÜL TUDNÁL MAGADNAK TALÁLNI PASIT, TÖBBSÉG EL MENNE VELED!!!!!(PERSZE TISZT. A KIVÉTELNEK)

2009. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

jesszusom O.o

te NORMÁLIS vagy?

nehogy már azért akard elveszíteni a szüzességedet mert nagyon kíváncsi vagy, vagy mert a barátnőid már túl vannak rajta :O

és pláne egy éjszakás kaland legyen az első.. az majd arra lesz jó, hogy kielégítsd a szexuális vágyaidat ha nincs pasid...

amíg meg szűz vagy.. addig meg maradjon szépen az önkielégítés..

a saját érdekedben mondom, a későbbiekben rettenetesen megbánhatod :S

gondold ezt át újra..

(persze ha komoly a kérdés..)

2009. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hogy végezzek önkielégítést?
2009. jún. 15. 14:21
 8/15 anonim válasza:
hány éves vagy?
2009. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kamu kérdés szerintem is.

Egyébként az ilyen fiatal lányok johetnek hozzám is. Az élvezet garantált lesz. :) F27

2009. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Hogy végezz önkielégítést??? Ezt komolyan kérdezted????

Nyúlj magadhoz!!!!

2009. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!