Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért viszonyulnak a szülők...

Miért viszonyulnak a szülők (és a válaszadók is) másképp ahhoz, hogy ha egy fiatal lány akarja elveszíteni a szüzességét, mint ha egy azonos korú fiú?

Figyelt kérdés
Nemrégiben olvastam itt egy kérdést, hogy az anyuka elengedje-e a tizenéves fiát a barátnőjéhez aludni, erre az egyik válasz az volt, hogy mivel fiú, ezért engedje, de ha lány lenne, ő nem engedné... Miért?
2010. jún. 7. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
azért mert a szülők felelőség teljesebbek és aggódnak gyermekeikért/fiatalokért :D:D 16/szűz/f
2010. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szerintem is furcsa, hiszem a fiúk pont hogy később érnek mint a lányok. De valahogy az anyukák, apukák természetüktől fogva valahogy mindig az ő pici lányaikat jobban féltik.
2010. jún. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
és azért még mert minden nö egy kincs a legtöbb fiúnak mindegy kivel szex el de a lány nem bizti h élvezné azt és a fiu rá is erőszakolhatja a szexet vagy meg is fenyegetheti ha nem fexik le vele szakít még mindíg a 16/szűz/f
2010. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem a fiú kapja be a legyet.
2010. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
lol az utsot nem értem 16/f/szűz
2010. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert a nő a gyengébbik, nem?

A lányok védtelenebbek, sebezhetőbbek, társadalmi szerepük szerint jobban kell rájuk vigyázni mind fizikailag, mind lelkileg.

A fiúk ezzel szemben erősebbek, meg tudják védeni magukat, és ezt kihasználva tudnak rosszat okozni a lányoknak.


A szüzességelvesztésre lefordítva kábé annyit jelent, hogy míg a lányoknak ez meghatározó élmény, addig a fiúknak (elmondások alapján...) viszont nem. És nyilván a fontosabb dolgokra jobban oda kell figyelni, mint a nem fontosakra.

2010. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
19:51 Ez h*lyeség, nézz szét az utcán, mindenhol éretlen hülye csitrik vannak.
2010. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem azért, mert a lányoknak sokkal több problémájuk adódhat, ha szexelnek -itt a terhességre utalok pl.- én például félnék, ha a lányomat kellene elengednem, mert nagyon sokat lehet arról hallani, hogy fiatal lányokat rabolnak el, erőszakolnak meg, rakják ki utcára krván@k, stb.stb.stb. egy fiú meg mégis jobban meg tudja védeni magát.


18/L

2010. jún. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert a lányok teherbe tudnak esni. Ezért féltik jobban a lánygyerekeket a szülők, mint a fiúkat. Legalábbis nálunk ez volt a szitu, engem is borzasztóan féltettek amikor 15-16 voltam. Természetesen azért a fiúkat is féltik a szülők, csak náluk kisebb a rizikó.
2010. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!