Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok! Miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Miért van az, hogy szinte minden szép lány kettesével járja az utcákat, plázákat?

Figyelt kérdés
Hogy szólítsalak le Titeket így ismerkedni? :)
2011. szept. 16. 17:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
Egyedül nem szeretek (-tünk) járkálni... Meg azért mégis csak jobb út közbe beszélgetni a másikkal, hülyéskedni, nem??
2011. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nem is az, ezeknek a lányoknak általában már van barátjuk.......
2011. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Igen, ezt értem is, de viszont miért épp ketten? Bár vannak 3, 4 fős lány csapatok is, de így nem merek kezdeményezni.


Most kettől lánynak egyszerre udvaroljak vagy mi? xD

2011. szept. 16. 18:00
 4/30 anonim ***** válasza:
66%
Azért járnak kettesével, mert hármasban szeretik
2011. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
de most komoly segítséget várnék, nagyon szeretnék barátnőt, de így is elég nehezen merek lányokhoz szólni, úgy meg, hogy direktbe megmondom, hogy tetszel nem is mertem már jó pár éve ( volt pár nagy kudarcom, eléggé fáj, ahogy bántak velem bizonyos csajok)
2011. szept. 16. 18:13
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

én pl egyedül mászkálok vásárolni ugyanis barátnőim nincsenek, lányokban eddig kivétel nélkül csalódtam a fiú barátaimmal meg soha nem veszekedtem és ők a szemembe mondják és nem a hátam mögött!:)

és amugyis vásárolni sokkal jobb egyedül, így senki sem szól bele..:)

egyszerű, ha szimpatikus vagy bármilyen béna szöveggel leszólíthatsz bárkit, legyél kedves, a gátlásaidat hagyd el és humoros.

2011. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:13


Köszi a normális választ!


Csak sajnos attól tartok, hogy az olyan rendes lányok, mint Te vannak kevesebben. :(

2011. szept. 16. 18:16
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. suliból is van, hogy inkább egyedül jövök haza, minthogy mással. Pedig két osztálytársam is itt lakik, ahol én. Meg hát van, hogy suli után elmegyek megvenni ezt-azt, amire szükségem van, vagy a szüleim megkérnek, hogy hozzak valamit. Ilyenkor nem rángatom magammal a barátnőmet, aki itt lakik mellettünk, mert tudom, hogy neki is van 1000 dolga. Ha van kedve, jöjjön, örülök neki, de nem rángatom magammal, hagy menjen a dolgára.

Szóval én elég sokszor szoktam egyedül mászkálni a városban, mégsem jött még oda hozzám egy normális fiú sem, csak c*gány meg munkásember. Jobbnál jobb. Pedig állítólag mosolygós, barátságos lány vagyok. Nem tudom, mi lehet a baj.

16/L

2011. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Lányok így vigyáznak egymásra
2011. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
eEgyik haverom OSG-n szedett fel egy csajt aki 2 másik barátnőjével volt. Szóval ez egyáltalán nem lehetetlen. Szemezz vele és után rájössz mit kell tenned.:)
2011. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!