Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elképesztően száraz és érzéken...

Elképesztően száraz és érzékeny a a fitymám, ha benyálazom akkor teljesen hátratudom húzni, de anélkül nem, mivel amit előbb is írtam száraz. Ez ellen mit tegyek? 16/f

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
fitymaszűkület > doki > körülmetélés > örömbodogság
2012. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Úgy-úgy.
2012. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
körülbelül mennyi idő alatt lehet ezt lebonyolítani?
2012. márc. 29. 21:43
 4/13 anonim ***** válasza:

időpontot kérsz, bemész, nyissz, kész

2 hétig fáj, elmúlik, mehetsz csajozni :)

2012. márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
most épp egy kapcsolatom van és most akartam vele lefeküdni egy ideig próbáltam magamban vissza fojtottam de a végén már nem ment, azt hittem, hogy túl száraz volt, de akkor nem benne van a hiba, hanem bennem
2012. márc. 29. 21:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék orvoshoz!Lehet bőrbetegséged van...
2012. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
milyen orvoshoz, édesanyámnak elmondjam?
2012. márc. 29. 22:27
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocs, hogy lányként írok. Szerintem nincs fitymaszűkületed ugyanis nagy valószínűséggel akkor sem tudnád teljesen hátrahúzni, ha benyálazod. Nyugodtan legyél együtt a barátnőddel. Hosszú előjáték, akár ő is benyálazhatja neked, vagy vegyetek valami síkosítót, illetve ha óvszert használtok akkor az alapból olyan ugye. Amúgy nem azt akartam mondani azzal, hogy a lány is benyálazhatja, hogy a szájával kényeztessen, de ha azt szeretnétek akkor az már a ti dolgotok.

19L

2012. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves lány, úgy vélem te saját tapasztalatodból írtad, hogy a srácnak nincs fitymaszűkülete.

Ha neked nem volt, akkor neki sincs.

Ez érthető lenne, csak épp bazz te lány vagy, a lábad között lyuk van nem pöcök.


Öreg, komámnak is ez volt.

Szárazon azért nem tudod hátrahúzni, mert fáj, mint a k u r v a élet.

Ha benedvesíted, akkor jobban csúszik, kevésbé fáj, ezért hátrahúzod.


Nem pont jó hasonlat, de azért leírom. Szűk lyukból is könnyebben kihúzod a bevazelinozott kezed, mint a szárazat.

2012. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves lány, úgy vélem te saját tapasztalatodból írtad, hogy a srácnak nincs fitymaszűkülete.

Ha neked nem volt, akkor neki sincs.

Ez érthető lenne, csak épp bazz te lány vagy, a lábad között lyuk van nem pöcök.


Öreg, komámnak is ez volt.

Szárazon azért nem tudod hátrahúzni, mert fáj, mint a k u r v a élet.

Ha benedvesíted, akkor jobban csúszik, kevésbé fáj, ezért hátrahúzod.


Nem pont jó hasonlat, de azért leírom. Szűk lyukból is könnyebben kihúzod a bevazelinozott kezed, mint a szárazat.



Nem azt írtam, hogy nem lehet, hanem hogy szerintem nincs. Tanuld meg értelmezni az olvasott szöveget. Egyébként nem saját tapasztalat. A harmadik mondatodra meg annyit, hogy köszönöm nagyon is jól tudom hogy mi van ott, illetve a férfiaknak mi van.

Elhiszem, hogy fáj, de mivel azt írta a kérdező, hogy ha benyálazza teljesen hátra tudja húzni, akkor nem valószínű, hogy fitymaszűkűlete van, de nincs kizárva.

[link]

Esetleg elolvashatod ezt a cikket. Akkor megérted miért írtam. De tudod mit, gondolj amit akrsz. A kérdező pedig majd eldönti, hogy mit csinál és mit nem. Minden jót!

19L

2012. márc. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!