Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a kiszáradt hámló...

Mit tegyek a kiszáradt hámló fejbőr ellen? Milyen pakolás jó száraz hajra és fejbőrre?

Figyelt kérdés
Nagyon ki van száradva a hajam és a fejbőröm is. ecet vagy olivaolaj jó lehet rá? házilag elkészíthető pakolásokat tudtok mondani?
2012. jan. 27. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:

ecetet nagyon dícsérik,de olvass utána a témában!

Én amikor nagyon korpás volt a fejbőröm,és már szinte ki is sebesedett szteroidos krémmel kentem be,de volt hogy kék tégelyes nívea-val.Pl úgy feküdtem le aludni,reggel pedig head and shoulders citrusos samponnal mostam meg.

Egy biztos,sapkát kell hordani ha egy picit hideg van,nem szabad,hogy megfázzon a fejbőr,és mindig rendesen meg kell szárítani a hajat!

2012. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oliva olaj jó rá.Lehet száraz nem megmosott hajra fejbőrre tenni 2-3 óra hossza a lejobb mert az alatt fejti jobban a hatását.Van aki csak 45 percig hagyja rajta,úgy nem az igazi.Ha ecetet használsz akkor inkább almaecet,1 liter vizbe 1 evőkanál ecet és hajmosás után az utolsó öblités ezzel legyen.Könnyebben kibirod fésülni a hajad,és korpás sem lesz.Ezen kivül érzékeny fejbőrre és minden káros anyagtól mentes sampon is jó lehet rá ami nem száritja ki fejbőrt ez pedig Balea ultra sensitiv sampon,nem drága és jó is.Bár ezek nem mindenkinek válik be de egy próbát megér.Remélem tudtam segiteni.Üdv:Nika.
2012. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem csak annyi tanácsom lenne, hogy a samponod összetevőt mindenképp nézd át! Sajnos a tömegtermékek fele sem tudja azt, amit ígér. Töreked a natúr dolgokra, és meglásd, hamar jobban leszel!
2014. máj. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!